شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/12 17:12:40
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

قانون اساسی منافع عمومی را تامین می‌کند

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اساسی به دنبال تامین منافع عمومی بوده و با رصد کامل، آینده کشور را ترسیم کرده است.
قانون اساسی منافع عمومی را تامین می‌کند نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اساسی به دنبال تامین منافع عمومی بوده و با رصد کامل، آینده کشور را ترسیم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109023542952.jpg قانون,اساسی,منافع,عمومی,را,تامین,می‌کند Icana

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سالروز تصویب قانون اساسی گفت: قانون اساسی برای اداره کشور یک سند استراتژیک و البته سندی بالا دستی محسوب می‌شود که اداره کشوری پهناور همچون جمهوری اسلامی ایران نیاز به چنین سندی دارد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: جامعیت سند بسیار مهم بوده؛ زیرا نیازمندی‌ها، ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، قابلیت‌ها و مطالبات مردم در همه حوزه‌ها را در شرایط گوناگون رصد می‌کند و برابر آن  برای مدیریت آینده کشور برنامه ارائه خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون اساسی یک سندی است که همه ملت ایران اسلامی موظف به اجرای آن بوده‌اند؛ البته این امکان وجود دارد که بخشی از قانون برای عده‌ای خوشایند نباشد، اما لازم الاجرا شدن آن منافع عمومی را تامین می‌کند.

وی اظهار کرد: ممکن است قانون اساسی در یک جاهایی ملاحظاتی را داشته باشد، اما برای آینده کشور اعم از مدیریت، ساماندهی و امنیت کشور لازم الاجرا است و نیاز به همچنین سندی به مثابه کشورهای توسعه یافته نیازمند است.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet