شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/14 16:50:43
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی با اشاره به پیگیری‌های کمیسیون اقتصادی:

قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور تا پایان سال تمدید شد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تمدید قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور تا پایان سال با پیگیری کمیسیون متبوعش خبر داد.
قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور تا پایان سال تمدید شد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تمدید قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور تا پایان سال با پیگیری کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104037895345.jpg قانون,تسهیل,تسویه,بدهی,بدهکاران,شبکه,بانکی,کشور,تا,پایان,سال,تمدید,شد Icana

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی رئیس کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تمدید قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور تا پایان سال با پیگیری کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد و گفت: براساس مصوبه‌ی مجلس درباره حذف ربح مرکب، نحوه محاسبه سود تسهیلات که پیش از این به صورت مرکب محاسبه می‌شد، اصلاح شده و مقرر شد به صورت ساده حساب شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که به دلیل شیوع کرونا، فعالان اقتصادی برای استفاده از این ظرفیت زمان کافی نداشتند، کمیسیون اقتصادی با پیگیری‌های بسیار با رئیس بانک مرکزی توافق کرد که ابلاغ قانون حذف ربح مرکب، تا پایان سال جاری تمدید شود .

وی اضافه کرد: پس از درخواست کمیسیون اقتصادی درباره حل این مشکل، با دستور رئیس جمهور مقرر شد قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور تا پایان سال تمدید شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی تاکید کرد: فعالان اقتصادی از این فرصت استفاده کرده و تا پایان امسال برای تسویه تعهدات خود اقدام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet