شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/12 11:54:31
سرویس بین الملل
دیدار سفیر قطر در تهران با دستیار ویژه رئیس مجلس

امیرعبداللهیان: امروز منطقه ژئوپلتیک خلیج فارس نیازمند همکاری جمعی است

دستیار ویژه رئیس مجلس تاکید کرد: پارلمان‌ها در همه زمینه ها و از جمله به تحقق صلح و امنیت پایدار کمک می کنند و امروز منطقه ژئوپلتیک خلیج فارس نیازمند همکاری جمعی همه کشورها است.
امیرعبداللهیان: امروز منطقه ژئوپلتیک خلیج فارس نیازمند همکاری جمعی است دستیار ویژه رئیس مجلس تاکید کرد: پارلمان‌ها در همه زمینه ها و از جمله به تحقق صلح و امنیت پایدار کمک می کنند و امروز منطقه ژئوپلتیک خلیج فارس نیازمند همکاری جمعی همه کشورها است. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109834845832.jpg امیرعبداللهیان:,امروز,منطقه,ژئوپلتیک,خلیج,فارس,نیازمند,همکاری,جمعی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد بن حمد الهاجری، سفیر دولت قطر در تهران با دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین الملل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

حسین امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار با اشاره به سطح مناسبات دوستانه دو کشور گفت: تحکیم و تقویت روابط پارلمانی بین جمهوری اسلامی ایران و قطر، نقش مهمی در گسترش همکاری های فیمابین در سایر عرصه ها دارد.

وی همچنین افزود: پارلمان ها در همه زمینه ها و از جمله به تحقق صلح و امنیت پایدار کمک می کنند و امروز منطقه ژئوپلتیک خلیج فارس نیازمند همکاری جمعی همه کشورهاست. 

محمد بن حمد الهاجری، سفیر دولت قطر در تهران با تاکید بر مناسبات دیرینه و تاریخی دو کشور گفت: گسترش مناسبات همه جانبه با جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف نزد قطر از اهمیت فراوانی برخوردار است.

الهاجری تلاش های مشترک در جهت توسعه و ارتقاء سطح مناسبات فیمابین را حائز اهمیت خواند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet