شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/13 14:22:06
سرویس سیاسی
سلیمی با اشاره به تصویب طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها:

مخالفت دولتمردان فنی نیست، بلکه جنبه سیاسی‌کاری دارد!

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه دولتمردان با طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها مخالفت می‌کنند قطعا چنین موضوعی بیشتر جنبه سیاسی کاری دارد.
مخالفت دولتمردان فنی نیست، بلکه جنبه سیاسی‌کاری دارد! عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه دولتمردان با طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها مخالفت می‌کنند قطعا چنین موضوعی بیشتر جنبه سیاسی کاری دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100898511862.jpg مخالفت,دولتمردان,فنی,نیست،,بلکه,جنبه,سیاسی‌کاری,دارد! Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات دولتمردان در خصوص تصویب طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها گفت: دولت اجرا کننده قانون بوده و نباید در اموراتی که مربوط به قانونگذاری است دخالتی داشته باشند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: مگر این مصوبه چه بوده که دولتمردان را نگران کرده است؟؛ بالاخره قانون "اقدام متقابل" هم در در ماه‌های اخیر تصویب شده است و این موضوع نیز در قالب برجام است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آقایان اظهار کردند که در برجام سازو کاری اندیشیده شده تا اگر طرف‌های غربی به تعهدات خود عمل نکردند ما نیز پایبند نخواهیم بود پس الان چه شده که با تصویب این قانون ابراز نگرانی می‌کنند؟

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دولت پروتکل الحاقی را به صورت داوطلبانه پذیرفته و در حال حاضر وقتی هیچ منفعتی در برجام وجود ندارد باید آن را متوقف کند؛ بنابراین وقتی آقایان اذعان می‌کنند برجام منفعتی برای ما نداشته چرا روی پایبندی به آن پافشاری می‌کنند و این جای بسیار تامل دارد.

سلیمی تصریح کرد: مخالفت دولتی‌ها با طرح اقدام راهبردی مقابله با تحریم ها نشان می‌دهد که به دنبال سیاسی‌کاری و لجبازی با مجلس شورای اسلامی هستند و قطعا مخالفتشان فنی نبوده است./

پایاین پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet