شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/13 14:45:29
سرویس استان ها
قاسمی‌پور تاکید کرد:

لزوم لازم الاجرا شدن اعمال مدرک دوم تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش

نماینده مردم مریوان در مجلس،گفت:لازم الاجرا شدن اعمال مدرک دوم تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش از تاریخ ۱ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ با ۲۲۲ رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب شد.
لزوم لازم الاجرا شدن اعمال مدرک دوم تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش نماینده مردم مریوان در مجلس،گفت:لازم الاجرا شدن اعمال مدرک دوم تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش از تاریخ ۱ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ با ۲۲۲ رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100454222861.jpg لزوم,لازم,الاجرا,شدن,اعمال,مدرک,دوم,تحصیلی,از,سوی,وزارت,آموزش,و,پرورش Icana

  به گزارش  خبرگزاری خانه ملت ،شیوا قاسمی‌پور نماینده مردم مریوان و سروآباد ، دبیر اول کمیسیون آموزش مجلس از تصویب اعمال مدرک دوم تحصیلی فرهنگیان خبرداد و افزود:لازم الاجرا شدن اعمال مدرک دوم تحصیلی از سوی وزارت آموزش و پرورش از تاریخ ۱ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ با ۲۲۲ رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

 نماینده مردم مریوان و سروآباد  در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جریان بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی اداری و‌ پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اصلاح تبصره ماده «۳» این قانون جهت تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.

وی  اضافه کرد: در تبصره اصلاحی این مصوبه وزارت آموزش و پرورش مکلف است در سال ۱۳۹۹ نسبت به اعمال مدرک تحصیلی دوم افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند، اقدام کند. بار مالی این تبصره در سقف اعتبار پیش بینی شده در ردیف ۱۲۷۵۰۰ وزارت آموزش در قانون بودجه سال ۱۳۹۹ تامین می‌شود و از تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱ قابل اجراء است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet