شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/14 19:05:37
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی با اشاره به پیگیری مصوبات بازدیدهای میدانی از استان خوزستان مطرح کرد

توافق کمیسیون عمران با منطقه آزاد، سازمان آب و فاضلاب و وزارت راه برای نوسازی بافت فرسوده آبادان

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در هفته گذشته نشست ویژه ای در کمیسیون، برای پیگیری مشکلات شهر آبادان برگزار و مشکلات این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
توافق کمیسیون عمران با منطقه آزاد، سازمان آب و فاضلاب و وزارت راه برای نوسازی بافت فرسوده آبادان رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در هفته گذشته نشست ویژه ای در کمیسیون، برای پیگیری مشکلات شهر آبادان برگزار و مشکلات این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201609101721249842.jpg توافق,کمیسیون,عمران,با,منطقه,آزاد،,سازمان,آب,و,فاضلاب,و,وزارت,راه,برای,نوسازی,بافت,فرسوده,آبادان Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست های مکرر برای پیگیری مصوبات بازدیدهای میدانی کمیسیون عمران خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون عمران مجلس در 6 ماه اخیر از استان های مختلف کشور از جمله استان خوزستان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و گلستان بازدید کردند و پس از هر سفر، نشست های نظارتی و تخصصی برای پیگیری مشکلات برگزار شد.

نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

نشست ویژه کمیسیون عمران برای پیگیری مصوبات بازدیدهای میدانی استان خوزستان

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در هفته گذشته نیز نشست ویژه ای برای پیگیری مشکلات شهر آبادان در کمیسیون عمران مجلس برگزار و مشکلات این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اعضای کمیسیون عمران معتقدند که بازدیدهای میدانی موجب افزایش دید و شفافیت محرومیت ها در استان ها شده و این تلاش ها باید منتج به نتیجه شود.

توافق برای اجرای پروژه راه‌سازی، آبرسانی و بهسازی بافت فرسوده استان‌های خوزستان و سیستان

رضایی کوچی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش های کمیسیون عمران مجلس، توافق های خوبی با دستگاه های اجرایی در حوزه راه ها، آبرسانی و بهسازی بافت فرسوده در استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان صورت گرفته است. به طور مثال در بحث مناطق بافت فرسوده شهر آبادان، با همکاری و توافقات انجام شده، محلات مذکور شناسایی و قرار است که با همکاری منطقه آزاد، سازمان آب و فاضلاب و وزارت راه و شهرسازی، این مناطق نوسازی شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: در استان سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه چابهار نیز تلاش های بسیاری برای سرعت دادن به پروژه های بازآفرینی شهری صورت گرفته و خوشبختانه روند اجرای پروژه ها قابل قبول است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet