خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/09/12 17:06:14
سرویس سیاسی
شریعتی با اشاره به تصویب طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها:

اظهارنظرهای دولتمردان جنبه فنی ندارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: اظهار نظرهای دولتمردان در خصوص طرح اقدام راهبردی مقابله با تحریم‌ها جنبه فنی ندارد و بیشتر به دنبال سیاسی کاری هستند.
اظهارنظرهای دولتمردان جنبه فنی ندارد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: اظهار نظرهای دولتمردان در خصوص طرح اقدام راهبردی مقابله با تحریم‌ها جنبه فنی ندارد و بیشتر به دنبال سیاسی کاری هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106543392484.jpg اظهارنظرهای,دولتمردان,جنبه,فنی,ندارد Icana

مالک شریعتی نیاسر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارت دولتمردان در خصوص طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها گفت: دولتمردان می‌دانند که مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدام راهبرد در ماه‌های گذشته با اجزای مختلف دولت اعم وزارت امور خارجه، سازمان انرژی اتمی و بعد هم دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی همکاری و همچنین تفاهم شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی که طرح اقدام راهبردی مقابله با تحریم‌ها با تمام ارکان دولت بررسی شده است و به تصویب هم رسیده، هیچ منعی برای اجرایی شدن آن  نیز وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معتقدم اظهارنظرهای دولتمردان بیشتر از اینکه جنبه فنی داشته باشد، سیاسی کاری است.

وی اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی یک قانونی را به تصویب رسانده است، بنابراین هر زمانی که شورای نگهبان آن را  تایید کند لازم الاجرا خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet