هدر موبایل
1399/09/22 07:29:34
سرویس استان ها
وحیدی:

آگاهی بخشی و جذب کمک های مردمی در مقابله با شیوع بیماری کرونا صورت گیرد

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: لازم است آگاهی بخشی و جذب کمک های مردمی در مقابله با شیوع بیماری کرونا صورت گیرد.
آگاهی بخشی و جذب کمک های مردمی در مقابله با شیوع بیماری کرونا صورت گیرد عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: لازم است آگاهی بخشی و جذب کمک های مردمی در مقابله با شیوع بیماری کرونا صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106145188808.jpg آگاهی,بخشی,و,جذب,کمک,های,مردمی,در,مقابله,با,شیوع,بیماری,کرونا,صورت,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد وحیدی ، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی از جلسه منتخبین مجلس استان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و فرمانده سپاه جوادالائمه استان خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست گفت: ستادهای مردمی منتخبین مجلس این آمادگی را دارند تا به صف مبارزین با بیماری کرونا به پیوندند.

او در این جلسه با طرح پیشنهاد فوق خواستار جدیت و تلاش بیشتر مسئولین و مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا شده و افزود:در جلسه کارگروه های تخصصی بسیج اقشار، پزشکی و سازندگی حضور داشتند که پس از هم اندیشی های انجام شده مقرر شد اقداماتی اعم از آگاهی بخشی و جذب کمک های مردمی بطور متمرکز صورت پذیرد.

این نماینده مجلس یازدهم ضمن انتقاد به رتبه بندی های صورت گرفته در خصوص شیوع بیماری بیان کرد: پراکندگی های روستایی استان سبب شده تا آمار شیوع بیماری کم ثبت شده باشد و کمی آمار نشان از عملکرد خوب مدیریت نیست.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس خاطرنشان کرد: خراسان شمالی بین ۳ کانون مهم شیوع بیماری یعنی گلستان، خراسان رضوی و سمنان قرار گرفته و بهتر است شاخص شیوع بیماری در استان متناسب با جمعیت سنجیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet