شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/13 14:33:59
سرویس سیاسی
اسماعیلی با اشاره به اظهارات دولتمردان در خصوص طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها:

عملکرد منفعلانه دولت جای نگرانی دارد/ اظهارات دولتمردان بوی سیاسی‌کاری می‌دهد

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها، بازرسی‌های آژانس محدود خواهد شد.
عملکرد منفعلانه دولت جای نگرانی دارد/ اظهارات دولتمردان بوی سیاسی‌کاری می‌دهد نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها، بازرسی‌های آژانس محدود خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109968495845.jpg عملکرد منفعلانه دولت,جای,نگرانی,دارد/,اظهارات,دولتمردان,بوی,سیاسی‌کاری,می‌دهد Icana

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات دولتمردان در خصوص طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها گفت: با مصوب شدن طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فرصتی دو ماهه به دولت داده خواهد شد تا در صورتی که طرف‌های غربی به تعهدات خود در برجام عمل نکردند ، اجرای پروتکل الحاقی متوقف شود.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: این اقدام مجلس شورای اسلامی به نفع دولت خواهد بود زیرا کشورهای عضو برجام به خودشان می‌آیند تا اقدام مناسب و مطلوب را در قبال تعهداتشان نسبت به ایران انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اظهارات دولتمردان در خصوص چنین مصوبه‌ای که منافع ملت را تامین می‌کند، بی‌انصافی محض بوده و البته محلی از اعراب هم ندارد؛ متاسفانه دولتی‌ها فکر می‌کنند که مجلس شورای اسلامی با تصویب این قانون به دنبال سیاسی کاری است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه برای تصویب طرح اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها کار کارشناسی دقیقی صورت گرفته است، اظهار کرد: با ساعت‌ها کار کارشناسی چنین مصوبه‌ای تصویب شده است؛ بالاخره بایستی در یک جایی به گستاخی غربی‌ها خاتمه داده شود تا به تعهداتشان عمل کنند و به آنها بفهمانیم که هر آنچه را که خواستید از ما گرفتید و دیگر نمی توانید این کار را انجام دهید ضمنا باید گفته شود که روح این طرح با برجام مخالف نیست و  فقط به دنبال کاهش تعهدات برجامی است.

وی تصریح کرد: در این 7 سال اخیر چشم و امید دولتمردان به غرب دوخته شده بود، اما آبی از غربی‌ها برای ملت ایران گرم نشد پس با مصوبه لغو اقدام راهبردی در مقابله با تحریم‌ها دیگر آژآنس و امثالهم نمی‌توانند از ما امتیازگیری کنند.

اسماعیلی عنوان کرد: عملکرد منفعلانه دولت جای نگرانی دارد و قطعا دود اقدامات نگران کننده دولتمردان به چشم مردم می‌رود در حالی که  نه چرخ اقتصاد و نه چرخ معیشت می‌چرخد پس آقای رئیس جمهور باید دست از لجبازی و سیاسی‌کاری بردارد و مصوبات مجلس شورای اسلامی را عملیاتی کند ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet