خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/13 14:35:28
سرویس استان ها
مقصودی در تشریح بازدید جان‌بابایی از بیمارستان چمران بروجرود:

توسعه و تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) ضروری و الزامی است

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه توسعه و تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) ضروری و الزامی است،گفت:معاون وزیر بهداشت برای راه‌اندازی دانشکده علوم‌پزشکی قول مساعد داد.
توسعه و تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) ضروری و الزامی است نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه توسعه و تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) ضروری و الزامی است،گفت:معاون وزیر بهداشت برای راه‌اندازی دانشکده علوم‌پزشکی قول مساعد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101488635249.jpg توسعه,و,تجهیز,بیمارستان,امام,خمینی,(ره),,ضروری,و,الزامی,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  فاطمه مقصودی در تشریح بازدید جان‌بابایی از بیمارستان چمران بروجرود،گفت:معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان شهید چمران بروجرد بازدیدکرد و این در حالی که در این بازدید، جان‌بابایی از بخش‌های مختلف این بیمارستان شامل آی‌سی‌یو شماره ۲، اتاق عمل ‌و آزمایشگاه بازدیدکرد.

 نماینده  مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار برای رفع کمبود تجهیزات آی‌سی‌یو این بیمارستان قول مساعد داده شده است و از  همین رو  مقصودی با هدف بازدید از مشکلات و کمبودهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان و بیمارستان‌های شهر به بروجرد سفر کرده است.

 وی با بیان اینکه توسعه و تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) نیز در دستور کار قرار گرفته است  ادامه داد:بازسازی، تکمیل و تجیهز این مرکز درمانی  نیز مورد  تاکید قرار گرفت واین درحالی که با توجه به مرکزیت این مرکز درمانی، می‌بایست با تجهیز و تکمیل بیمارستان برای پذیرش بیماران اقدام شود.

 وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، مقرر شد با توجه به قرار گرفتن این بیمارستان در مرکز پرتردد شهر، پس از تخریب این مرکز درمانی، بیمارستان۲۵۰تختخوابی اتفاقات با بخش‌ها و قسمت‌های مختلف برای پذیرش بیماران در بخش‌های اورژانس، زنان، کودکان و ... بصورت عملیاتی تکمیل و ساخته شود.
 نماینده  مردم بروجرد در  مجلس با بیان اینکه معاون  وزیر بهداشت برای  راه‌اندازی دانشکده علوم‌پزشکی قول مساعد داد  یادآورشد: همچنین معاون وزیر بهداشت و درمان از مرکز جامع سلامت شبانه‌روزی شهدای اشترینان نیز بازدید کرد.

 پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet