شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/13 15:51:10
سرویس سیاسی
امیرعبداللهیان با اشاره به قانون راهبردی برای لغو تحریم‌ها:

«اسلحه تحریم» را باید از دست تروریست های کراوات زده گرفت/ دیپلماسی و‌مذاکره «زبان قدرت» را خوب می‌فهمد

دستیار ویژه رییس مجلس و مدیرکل بین الملل با اشاره به قانون راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گفت: با همبستگی داخلی و عزمی ملی و جهانی باید اسلحه تحریم را از دست تروریست‌های کراواتی و ادکلن زده گرفت.
«اسلحه تحریم» را باید از دست تروریست های کراوات زده گرفت/ دیپلماسی و‌مذاکره «زبان قدرت» را خوب می‌فهمد دستیار ویژه رییس مجلس و مدیرکل بین الملل با اشاره به قانون راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گفت: با همبستگی داخلی و عزمی ملی و جهانی باید اسلحه تحریم را از دست تروریست‌های کراواتی و ادکلن زده گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201609108809867070.jpg «اسلحه,تحریم»,را,باید,از,دست,تروریست,های,کراوات,زده,گرفت/,دیپلماسی,و‌مذاکره,«زبان,قدرت»,را,خوب,می‌فهمد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان  دستیار ویژه رییس مجلس و مدیرکل بین الملل با اشاره به قانون راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت، گفت: دیپلماسی و مذاکره زبان قدرت را خوب می‌فهمد. قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، فرصت‌های بزرگی برای نظام و دولت ایجاد میکند.

وی یادآور شد: آمریکا و سه کشور اروپایی، ارکان برجام را نقض و یا از آن خارج شدند تا جایی که حتی یک بشکه نفت ایران بفروش نرود و یک دلار هم در سیستم بانکی به حساب ایران نیاید.

دستیار ویژه رییس مجلس و مدیرکل بین الملل با بیان اینکه البته تلاش و اراده مسکو‌ و پکن در مسیر دوستی و همکاری با جمهوری اسلامی ایران و مقابله با اعمال تحریم های یک جانبه آمریکاست، افزود: با همبستگی داخلی و عزمی ملی و جهانی باید اسلحه تحریم را از دست تروریست‌های کراواتی و ادکلن زده گرفت و به گفته سردار شهید سلیمانی عزیز از دل تهدید دشمنان به فرصت ها رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet