شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/14 10:50:21
سرویس استان ها
در دیدار عنابستانی با مدیرکل نوسازی استان خراسان رضوی مقرر شد:

ساخت دو مدرسه به زودی در روستای سیدآباد توسط بنیاد برکت و آموزش و پرورش استان

در دیدار عنابستانی، نماینده مردم سبزوار با مدیرکل نوسازی استان خراسان رضوی مقرر شد به زودی دو مدرسه در روستای سیدآباد توسط اداره کل و بنیاد برکت ستاد فرامین حضرت امام ( ره ) به زودی ساخته شود.
ساخت دو مدرسه به زودی در روستای سیدآباد توسط بنیاد برکت و آموزش و پرورش استان در دیدار عنابستانی، نماینده مردم سبزوار با مدیرکل نوسازی استان خراسان رضوی مقرر شد به زودی دو مدرسه در روستای سیدآباد توسط اداره کل و بنیاد برکت ستاد فرامین حضرت امام ( ره ) به زودی ساخته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg ساخت,دو,مدرسه,به,زودی,در,روستای,سیدآباد,توسط,بنیاد,برکت,و,آموزش,و,پرورش,استان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با حسین پور مدیرکل نوسازی مدارس استان خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار مشکلات مدرسه قدیمی و فضای آموزشی روستای سیدآباد بررسی و مقرر شد دو مدرسه توسط اداره کل و بنیاد برکت ستاد فرامین حضرت امام ( ره )به زودی وارد فاز اجرایی شده و ساخته شود.

همچنین مقرر شد دو مدرسه قدیمی روستای رباط جز با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان فروخته و  با وجوه حاصل از آن مدرسه ساخته و تحویل مردم روستا شود.

در مورد پروژه های نیمه تمام مانند پروژه چاه تلخ هم مقرر شد تا پایان بهمن ماه پروژه به بهره برداری و مابقی پروژه که قبلاً قول آن داده شده تا آخر سال تکمیل و تحویل داده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet