شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 17:29:44
سرویس استان ها
ناصری نژاد:

نگران تکمیل طرح فولاد هستیم/ لزوم احداث درمانگاه توسط فولاد در شادگان

نماینده مردم شادگان در مجلس بابیان اینکه نگران تکمیل طرح فولاد هستیم، گفت: توافقات احداث درمانگاه توسط فولاد در شادگان عملیاتی شده است.
نگران تکمیل طرح فولاد هستیم/ لزوم احداث درمانگاه توسط فولاد در شادگان نماینده مردم شادگان در مجلس بابیان اینکه نگران تکمیل طرح فولاد هستیم، گفت: توافقات احداث درمانگاه توسط فولاد در شادگان عملیاتی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608105971929374.jpg نگران,تکمیل,طرح,فولاد,هستیم/,لزوم,احداث,درمانگاه,توسط,فولاد,در,شادگان Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  نشست بررسی آخرین وضعیت شرکت فولاد شادگان  در محل هیات رئیسه سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.

نماینده مردم شادگان در  مجلس شورای اسلامی  در این جلسه با اشاره به آخرین وضعیت شرکت فولاد شادگان تصریح کرد: علی رغم تمام پیگیری ها و فشار برای تسریع در احداث فاز دوم و آزادسازی منابع مالی خارجی، روند کار کند است و در هر جلسه که این مسائل را مطرح می‌کنیم، متاسفانه پیمانکار و یا کارفرما بهانه هایی مطرح می کنند که ناامید کننده است. کماکان عقب ماندگی از برنامه ادامه دارد و بعید به نظر می رسد به تاریخ خرداد ۱۴۰۱ برسیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح های توسعه فولاد شادگان افزود: منابع مالی شرکت اجازه اجرای یک طرح دیگر در کنار فاز دوم طرح میدهد، و طراحی احداث یک واحد نورد توسط فولاد خوزستان انجام شده است.

نماینده شادگان با اشاره به اصرار به بکارگیری نیروهای بومی در طرح فولاد شادگان ادامه داد: طبق آمار ارائه شده توسط مدیریت شرکت، از حدود ۱۴۰۰ نفر که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در فولاد شادگان مشغول هستند بیش از ۱۰۰۰ نفر، نیروهای بومی و شادگانی هستند که خواسته ما تقویت جایگاه این نیروهاست.

وی افزود: همچنین در بحث خدمات اجتماعی شرکت فولاد اقداماتی انجام داده است که  برای شروع خوب بوده اما کافی نیست، در همین راستا توافقات اولیه جهت احداث یک درمانگاه بنام این شرکت در شادگان انجام شده است و بزودی عملیاتی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet