شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 17:28:17
سرویس استان ها
گودرزی تاکید کرد

آفت زدگی بیش از یک و نیم میلیون هکتار از جنگل‌های زاگرس

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه بیش  از یک میلیون و نیم هکتار از جنگل های زاگرس دچار آفت زدگی شده است، گفت:  تشکیل کمیته نجات جنگل زاگرس اقدامی ضروری است.
آفت زدگی بیش از یک و نیم میلیون هکتار از جنگل‌های زاگرس نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه بیش  از یک میلیون و نیم هکتار از جنگل های زاگرس دچار آفت زدگی شده است، گفت:  تشکیل کمیته نجات جنگل زاگرس اقدامی ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108323352801.jpg آفت,زدگی,بیش,از,یک,و,نیم,میلیون,هکتار,از,جنگل‌های,زاگرس Icana

حسین گودرزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره وضعیت کنونی جنگل های زاگرس، گفت: ازشش میلیون هکتار جنگل زاگرس به عنوان کمربند حفاظت و ریه تنفسی ایران یاد می شود اما در سالهای اخیر این جنگل بسیار مهم ، دچار بیماری زوال در درختان  بلوط گشته است.

 نماینده مردم  دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه بیش از یک میلیون و نیم هکتار از این جنگل از بیست پنج تا صد درصد آفت زده یا خشکیده است تصریح کرد: بدین منظور از رئیس جمهور می خواهم  برای نجات بزرگترین حوزه جنگل کشور، نسبت به تشکیل کمیته نجات جنگل زاگرس اقدام  کنند.

 گودرزی  افزود: دولت باید نگاه کلان وملی   از جنگل  ها به عنوان ریه تنفسی کشور  محافظت کند تا بتوان وضعیت آلودگی  هوا را نیز به نحو شایانی کنترل کرد.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با بیان اینکه بیش از یک میلیون و نیم هکتار از جنگل های زاگرس دچار آفت زدگی شده است یادآورشد:  تشکیل کمیته نجات جنگل زاگرس اقدامی ضروری است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet