شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 13:59:27
سرویس بین الملل
در پیام‌های جداگانه‌ای به وزیر فرهنگ و رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان و ایران مطرح شد

انتقاد حاتمی از اخبار منتشر شده در نشریات و خبرگزاری‌های آذربایجان درباره شهید فخری زاده

عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان در مجلس در پیام‌های جداگانه‌ای به وزیر فرهنگ و رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان نوشت: رژیم صهیونیستی تاریخ طولانی از ترور، جنایت سازمان یافته و کشتار جمعی در کارنامه سیاه خود دارد.
انتقاد حاتمی از اخبار منتشر شده در نشریات و خبرگزاری‌های آذربایجان درباره شهید فخری زاده عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان در مجلس در پیام‌های جداگانه‌ای به وزیر فرهنگ و رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان نوشت: رژیم صهیونیستی تاریخ طولانی از ترور، جنایت سازمان یافته و کشتار جمعی در کارنامه سیاه خود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100704389364.jpg انتقاد,حاتمی,از,اخبار,منتشر,شده,در,نشریات,و,خبرگزاری‌های,آذربایجان,درباره,شهید,فخری,زاده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین حاتمی ، نماینده مردم کلیبر ، هوراند و خدا آفرین و عضو گروه  دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان در مجلس شورای اسلامی به دنبال محتوای اخبار منتشر شده پیرامون ترور شهید فخری زاده در رسانه‌های جمهوری آذربایجان به  وزیر فرهنگ این کشور و رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان پیام‌های جداگانه‌ای را ارسال کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر ، هوراند و خدا آفرین در مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه به آنار کریم اف وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان و واصف طالب اف رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری  آذربایجان - جمهوری اسلامی ایران در مجلس این کشور با اشاره به شهادت دانشمند کشورمان شهید محسن فخری زاده توسط رژیم صهیونیستی نسبت به لحن محتوای اخبار منتشره توسط پاره ای نشریات و خبرگزاری های جمهوری آذربایجان درباره این شهید انتقاد کرد و آن را مغایر پیوندهای برادرانه و تاریخی دو ملت مسلمان و همسایه دانست . 

 حاتمی در بخشی از این پیام با اشاره به سابقه طولانی رژیم صهیونیستی در کشتار و جنایات سازمان یافته و دولتی آورده است ؛ رژیم صهیونیستی تاریخ طولانی از ترور، جنایت سازمان یافته و کشتار جمعی در کارنامه سیاه خود دارد. کشتار تل زعتر، دیریاسین و ده‌ها مورد دیگر از حافظه تاریخی ملل مسلمان و آزاده جهان پاک نخواهد شد ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet