شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 15:07:39
سرویس اجتماعی
میرزایی:

زیرمجموعه‌های وزارت کار تبدیل به حیاط خلوت برخی مسئولان شده است

عضو کمیسیون اصل نود مجلس نسبت به برخی اقدامات غیرمتعارف وزارت کار واکنش نشان داد و زیرمجموعه‌های وزارت کار تبدیل به حیات خلوت برای برخی افراد شده است.
زیرمجموعه‌های وزارت کار تبدیل به حیاط خلوت برخی مسئولان شده است عضو کمیسیون اصل نود مجلس نسبت به برخی اقدامات غیرمتعارف وزارت کار واکنش نشان داد و زیرمجموعه‌های وزارت کار تبدیل به حیات خلوت برای برخی افراد شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007106761990914.jpg زیرمجموعه‌های,وزارت,کار,تبدیل,به,حیاط,خلوت,برخی,مسئولان,شده,است Icana

حسین میرزائی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار کرد: متاسفانه شاهد برخی حرکات نامناسب در زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستیم هر روز خبرهایی می شنویم که بیانگر بی مهری و بی توجهی نسبت به اموال بازنشستگان است. وزارت کار بداند که این اموال بازنشستگان که در اختیار دارد، حق الناس است و نباید یک ریال از آن مورد بی توجهی قرار بگیرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی  اضافه کرد: اگر وزارت کار رویه خود را در اسرع وقت اصلاح نکند، قطعا ورود نظارتی محکمی به اقدامات آنان خواهیم داشت.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس ادامه داد: روزی 2 میلیون یورو از اموال بازنشستگان را به سرمربی سابق تیم ملی فوتبال داده اند. روزی دیگر مدیرعامل یک شرکت متعلق به بازنشستگان، به ملک زعفرانیه می‌رود. یک روز مدیر مسئول سایت خبری به عنوان هیات مدیره یک شرکت مهم سیمانی منصوب می شود. مسئول فضای مجازی ستاد آقای روحانی را دارای سمت مهم در یک شرکت پتروشیمی می کنند و روزی می شنویم جوانان انقلابی در وزارت کار را محدود کرده‌اند و به آنان میدان عمل نمی‌‎دهد.

وی افزود: تاکنون تعداد زیادی از نمایندگان مجلس در این خصوص تذکر و طرح سوال کرده‌اند، ولی وزارت کار روند خود را اصلاح نکرده است و مسیر قبلی خود را ادامه می دهد.

میرزایی با بیان اینکه در مباحث استانی نیز بازنشستگان گلایه مندند، افزود: استان اصفهان شش ماه است مدیرکل تامین اجتماعی ندارد و شنیده می شود برخی عناصر سیاسی سعی دارند افراد مسئله داری را با فشار به مدیرعامل تامین اجتماعی در این جایگاه مهم و حساس منصوب کنند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس عنوان کرد: با صدای رسا خطاب به وزیر کار می گویم که روش خود را اصلاح کنید. بر روی اموال بازنشستگان حساسیم و برخورد قاطع می کنیم. بزودی تحقیق و تفحص از کفش ملی و هلدینگ آتیه صبا پیگیری می‌شود و دست برخی افرادی که آنها را حیاط خلوت خود کرده‌اند رو می شود. انتصاب‌های مسئله داری در این وزارتخانه انجام شده است که قطعا به صورت محکم در این قضیه ورود خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet