شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 17:24:41
سرویس استان ها
دنیا مالی:

بازپیرایی و احیای تالاب انزلی باید با حمایت دولت و مردم انجام شود

نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه احیای تالاب انزلی باید با حمایت دولت و مردم انجام شود، گفت: بسیاری از رسانه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد به دنبال طرح نجات ملی تالاب انزلی هستند.
بازپیرایی و احیای تالاب انزلی باید با حمایت دولت و مردم انجام شود نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه احیای تالاب انزلی باید با حمایت دولت و مردم انجام شود، گفت: بسیاری از رسانه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد به دنبال طرح نجات ملی تالاب انزلی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg بازپیرایی,و,احیای,تالاب,انزلی,باید,با,حمایت,دولت,و,مردم,انجام,شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،احمد دنیامالی با تاکید بر ضرورت حمایت و اختصاص منابع مالی و اعتبارات ملی برای نجات تالاب انزلی گفت : باید در این زمینه بازپیرایی صورت گیرد و شرایطی ایجاد کنیم که باز زنده سازی تالاب انزلی انجام گیرد.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بسیاری از رسانه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد بدنبال طرح نجات ملی تالاب انزلی هستند و این امر باید در دستور کار و همه بخش های مردمی باشد. حیات در تالاب به زنده بودن آن کمک می کند و دراین مسیر عناصر انسانی می تواند به تجدید حیات تالاب کمک کند.

وی با بیان اینکه تهدید اصلی تالاب، ۱۱ رودخانه ای است که از بالادست به این تالاب می ریزند، ادامه داد : پساب های خانگی و صنعتی  توامان به این تالاب می ریزند، حتی اگر فاضلاب یک محله هم به این تالاب بریزد باید آنرا مدیریت کنیم.

وی همچنین سنبل آبی را یک تهدید جدی برای تالاب دانست و یادآور شد : این آفت، تالاب بین المللی انزلی را به مخاطره انداخته و به دنبال راهی برای مبارزه با این معضل هستیم.

دنیامالی در پایان یادآورشد : باید راهکار مناسب مبارزه مکانیکی با این آفت را بکار گیریم و باید به شیوه ای صحیح موضوع مدیریت شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet