شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 14:59:41
سرویس حوزه ریاست
نگاهداری تشریح کرد

ارائه گزارش عملکرد نظارتی نمایندگان مجلس و اقدامات تحولی معاونت قوانین در نیمسال اول فعالیت مجلس یازدهم

رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: در طرح تحولی معاونت قوانین ۹ محور اصلی مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات انجام شده برای تحقق آن­ها ارائه گردید و مورد بحث و تبادل نظر حاضرین در جلسه قرار گرفت.
ارائه گزارش عملکرد نظارتی نمایندگان مجلس و اقدامات تحولی معاونت قوانین در نیمسال اول فعالیت مجلس یازدهم رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: در طرح تحولی معاونت قوانین ۹ محور اصلی مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات انجام شده برای تحقق آن­ها ارائه گردید و مورد بحث و تبادل نظر حاضرین در جلسه قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202008101796865558.jpg ارائه,گزارش,عملکرد,نظارتی,نمایندگان,مجلس,و,اقدامات,تحولی,معاونت,قوانین,در,نیمسال,اول,فعالیت,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران به تشریح موضوعات مطرح شده در دوازدهمین جلسه شورای معاونین و مشاورین مجلس شورای اسلامی پرداخت.

نگاهداری مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه را گزارش وضعیت عملکرد شش ماهه نخست در حوزه ابزارهای نظارتی مجلس اعم از سوال، تذکر، تحقیق و تفحص و اقدامات معاونت قوانین در راهبری پروژه­‌های ۹ گانه تحولی این معاونت عنوان کرد.

وی افزود: در این جلسه که معاونین مجلس و دستیاران و مشاورین رئیس مجلس حضور داشتند، اقدامات تحولی معاونت قوانین در شش ماه اول مجلس یازدهم ارائه گردید.

مشاور و رئیس حوزه ریاست عنوان داشت: در طرح تحولی معاونت قوانین  ۹ محور اصلی مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات انجام شده برای تحقق آن­ها ارائه گردید و مورد بحث و تبادل نظر حاضرین در جلسه قرار گرفت.

نگاهداری تمرکز بر پروژه تنقیح قوانین، چگونگی راهبری معاونت قوانین در خصوص طرح­‌ها و لوایح پیشنهادی و نحوه اعلام وصول آن­ها با هدف ارتقاء کیفی را از تاکیدات ریاست محترم مجلس در زمینه اقدامات و پیشنهادات پیرامون اقدامات تحولی معاونت قوانین عنوان کرد. همچنین توجه به رویکرد هوشمندسازی و مردمی­‌سازی از طریق سامانه­‌سپاری حداکثری خدمات معاونت قوانین و مشارکت نخبگان و مردم در ارائه پیشنهادت در زمینه طرح­‌ها و لوایح از دیگر تاکیدات ریاست محترم مجلس بود.

نگاهداری در پایان افزود: در خصوص بحث بودجه ۱۴۰۰ بر هماهنگی حوزه­‌های ستادی با نمایندگان محترم مجلس و هماهنگی دقیق با کمیسیون­‌ها و دولت تاکید شد/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet