شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/09/15 17:36:22
سرویس استان ها
شکرالهی:

جنوب استان کرمان برای توسعه نیازمند اعتبارات ملی است

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس با بیان اینکه ایجاد توازن بین شمال و جنوب کرمان مورد تاکید است،گفت: جنوب استان نیازمند اعتبارات ملی است.
جنوب استان کرمان برای توسعه نیازمند اعتبارات ملی است نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی کرمان در مجلس با بیان اینکه ایجاد توازن بین شمال و جنوب کرمان مورد تاکید است،گفت: جنوب استان نیازمند اعتبارات ملی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108392580156.jpg جنوب,استان,کرمان,برای,توسعه,نیازمند,اعتبارات,ملی,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت ،منصور شکرالهی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های آب و برق شهرستان کهنوج که با حضور استاندار کرمان برگزار شد، ضمن تبریک به علی زینی‌وند به عنوان استاندار جدید کرمان گفت: استاندار کرمان شخصیتی عملیاتی و اجرایی است.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی کرمان  در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: پنج شهرستان جنوبی کرمان (کهنوج، منوجان، فاریاب، قلعه‌گنج و رودبار جنوب) از ظرفیت بسیار خوبی برخوردارند و با وجود خدمات ارزنده نظام اما این منطقه همچنان نیازمند توجه ویژه بیشتر است.

وی ادامه داد: جنوب استان نیازمند اعتبارات ملی است و وزیر صنعت، معدن و تجارت هم اعلام کرد که بودجه ویژه‌ای برای توسعه این منطقه در نظر گرفته می‌شود.

 شکرالهی افزود: در بحث طرح‌های برق و آب نیز به وزیر نیرو گزارش دادیم که این منطقه نیازمند توجه است و اعتقاد داریم که اگر همه در کنار یکدیگر باشیم خدمات ارزنده‌ای به مردم این مناطق ارائه می‌شود.

وی از همدلی و همکاری مطلوب بین مدیران استان و مجمع نمایندگان خبر داد و این روحیه را مهم برشمرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet