هدر موبایل
1399/09/16 11:56:53
سرویس سیاسی
ذوالنوری خبر داد

اعزام هیات بلند پایه‌ای از مجلس به ونزوئلا برای نظارت بر انتخابات پارلمانی این کشور

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اعزام هیات پارلمانی ایران به ونزوئلا با درخواست این کشور برای نظارت بر انتخابات پارلمانی جهت رفع اتهامات آمریکایی‌ها خبر داد.
اعزام هیات بلند پایه‌ای از مجلس به ونزوئلا برای نظارت بر انتخابات پارلمانی این کشور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اعزام هیات پارلمانی ایران به ونزوئلا با درخواست این کشور برای نظارت بر انتخابات پارلمانی جهت رفع اتهامات آمریکایی‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107744864464.jpg اعزام,هیات,بلند,پایه‌ای,از,مجلس,به,ونزوئلا,برای,نظارت,بر,انتخابات,پارلمانی,این,کشور Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره اعزام هیاتی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کشور ونزوئلا، گفت: 16 آذرماه انتخابات پارلمانی ونزوئلا برگزار می‌شود، با توجه به اتهاماتی که آمریکایی‌ها علیه کشور‌های مستقل از جمله ونزوئلا  مطرح می‌کنند تا انتخابات، جمهوریت و دموکراسی آن ها را زیر سوال ببرند، ونزئولا تحت فشار گسترده رسانه‌های آمریکایی با هدف خنثی سازی این اتهامات و فضای جنگ روانی که آمریکایی‌ها درست کرده‌اند، تصمیم گرفت از کشورهای مختلف دنیا دعوت کند تا ضمن اعزام نمایندگانی به این کشور، بر روند انتخابات پارلمانی آن ها نظارت داشته باشند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در همین راستا هیات بلندپایه‌ای از جمهوری اسلامی ایران با محوریت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و گروه دوستی پارلمانی ایران و نزوئلا به این کشور اعزام شدند.

ذوالنوری در پایان گفت: آقایان  شهریار حیدری و ابوالفضل عمویی نایب رئیس و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به همراه گروه دوستی پارلمانی ایران و ونزوئلا برای نظارت بر انتخابات پارلمانی این کشور به ونزوئلا اعزام شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet