هدر موبایل
1399/09/16 16:35:03
سرویس فرهنگی
پاکمهر ضمن تبریک روز دانشجو:

دانشجوی آگاه استقلال‌طلب و آزادی‌‎خواه است

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در پیامی ضمن تبریک روز دانشجو، ۱۶ آذر را نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه خواند.
دانشجوی آگاه استقلال‌طلب و آزادی‌‎خواه است رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در پیامی ضمن تبریک روز دانشجو، ۱۶ آذر را نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010100088688421.jpg دانشجوی,آگاه,استقلال‌طلب,و,آزادی‌‎خواه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن پیام تبریک  سیدمحمد پاک مهر رییس مجمع نمایندگان خراسان شمالی به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو به شرح ذیل است:

‍ بسم الله الرحمن الرحیم

۱۶ آذر نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه دارد. یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.

اینجانب  ۱۶ آذر ماه را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجوی مسلمان گرامی داشته و ضمن تبریک این روز به تمام دانشجویان به خصوص دانشجویان عزیز استان خراسان شمالی و شهرستان های بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز وجرگلان ، توفیقات روزافزون شما را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال خواهانم.

دکتر سید محمد پاکمهر 

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان،جاجرم،گرمه و راز وجرگلان در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet