شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/09/17 09:17:53
سرویس حوزه ریاست
قالیباف در دیدار با خانواده شهید فخری‌زاده:

قفل‌های صنعت هسته‌ای کشور به برکت خون شهید فخری زاده باز شد

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح مصوب مجلس از ۴ ماه قبل در دستور کار کمیسیون قرار داشت، گفت: خون شهید فخری زاده باعث شد کاری که بررسی آن، زمان زیادی می‌برد، سریع‌تر به نتیجه برسد.
قفل‌های صنعت هسته‌ای کشور به برکت خون شهید فخری زاده باز شد رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح مصوب مجلس از ۴ ماه قبل در دستور کار کمیسیون قرار داشت، گفت: خون شهید فخری زاده باعث شد کاری که بررسی آن، زمان زیادی می‌برد، سریع‌تر به نتیجه برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012105381402198.jpg قفل‌های,صنعت,هسته‌ای,کشور,به,برکت,خون,شهید,فخری,زاده,باز,شد Icana

به گزارش‌ خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، روز گذشته (یکشنبه، ١۶ آذر) به منظور تجلیل از شهید فخری زاده در منزل ایشان حضور یافت و با خانواده  شهید دیدار کرد.

رئیس مجلس در این دیدار با تاکید بر روحیه علمی و عرفانی شهید فخری زاده گفت: روحیه علمی و جهادی دانشمندان در حوزه دفاعی و هسته ای همواره کشور را در مسیر توسعه قرار داده که شهید فخری زاده از جمله مصادیق چنین دانشمندانی در کشور بود.

وی با بیان اینکه افرادی همچون شهید فخری زاده باعث تولید قدرت و عزت در کشور شدند، اظهار داشت: به طور قطع آثار و خدمات شهید فخری زاده به عنوان برگ زرینی در تاریخ علمی و مطالعاتی کشور ماندگار خواهد شد.

قالیباف با تاکید بر اینکه خون شهید فخری زاده قفل های بسته صنعت هسته ای را باز کرد، تصریح کرد:   طرح مصوب مجلس از ۴ ماه قبل در دستور کار کمیسیون قرار داشت اما خون شهید فخری زاده باعث شد کاری که بررسی آن زمان زیادی می برد سریع‌تر به نتیجه برسد.

رئیس قوه مقننه افزود: از خداوند توفیق می‌خواهیم که ما نیز با فرهنگ شهدایی همچون فخری زاده در مسیر سیدالشهدا گام برداریم و در این مسیر یاور رهبری و خدمتگزار مردم باشیم.

وی اضافه کرد: به طور حتم خون شهید سلیمانی و شهید فخری زاده عزت و استقلال کشور را حفظ و تقویت خواهد کرد و باعت تداوم راه انقلاب می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان شهید فخری زاده را شخصیتی با روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد و  پرورش یافته در مکتب حضرت امام توصیف و خاطرنشان کرد: عموم جامعه بعد از شهادت شهید فخری زاده تا حد مختصری با عظمت شخصیت و کار ایشان آشنا شدند که همه این ها ناشی از گمنامی و تواضع شخصیتی این شهید بزرگوار بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet