خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/09/18 12:33:34
سرویس اجتماعی
موسوی خبر داد

بررسی مشکلات شهرری در نشست ویژه مجمع نمایندگان تهران در مجلس

دبیر مجمع نمایندگان تهران در مجلس، از برگزاری نشستی ویژه در این مجمع به منظور بررسی مشکلات شهرری و تعیین میزان بودجه مورد نیاز برای رفع آنها با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.
بررسی مشکلات شهرری در نشست ویژه مجمع نمایندگان تهران در مجلس دبیر مجمع نمایندگان تهران در مجلس، از برگزاری نشستی ویژه در این مجمع به منظور بررسی مشکلات شهرری و تعیین میزان بودجه مورد نیاز برای رفع آنها با حضور مسئولان مربوطه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg بررسی,مشکلات,شهرری,در,نشست,ویژه,مجمع,نمایندگان,تهران,در,مجلس Icana

سیدنظام الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح جزییات دستورکار نشست آتی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: در نشستی که به همراه دیگر اعضای مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس در شهرری داشتیم، هم تولیت معزز آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) و هم فرماندار ری نکاتی را در مورد وضعیت شهرری مطرح کردند.

وجود بافت‌های فرسوده مهمترین مشکل شهرری است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جمع‌بندی نشست مذکور این شد که هفته آینده مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی نشست ویژه‌ای را با حضور مسئولان مربوطه در دولت و شهرداری جهت بررسی مسائل شهرری و بودجه مورد نیاز برای رفع آنها برگزار کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ما در آستانه بررسی و تصویب لایحه بودجه 1400 قرار داریم، تلاشمان بر این خواهد بود که پروژه‌های معطل مانده و تعدادی از پروژه‌های اولویت‌دار شهرری را تعیین و بررسی کنیم و طرح‌های ارائه شده در این زمینه از مسئولان اجرایی گرفته شود و تلاش کنیم که با پیگیری روند عملیاتی کردن این طرح‌ها گام موثری در جهت رفع مشکلات مردم این منطقه برداریم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، با اشاره به مهمترین مشکلاتی که در طی چندین بازدیدی که از شهرری داشته‌اند، بیان شده است، تاکید کرد: شهرری یک سری مشکلات عمومی دارد که همه مردم کشور نیز با آنها مواجه هستند، اما تعدادی مشکلات اختصاصی هم دارند، کما اینکه بزرگترین مشکل این منطقه وجود بافت‌های فرسوده اطراف حرم است که تلاش می‌کنیم تعیین تکلیف شوند و با یک اقدام جدی در جهت بهسازی آنها برنامه‌ریزی شود.

تلاش نمایندگان تهران برای رفع مشکلات ناشی از دفن زباله‌ها در شهرری

دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مساله دفن زباله‌ها و مسائل بهداشتی موجود در این منطقه از دیگر مشکلات شهرری است که باید برای رفع آنها از طریق مسئولان مربوطه تدبیری بیندیشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet