شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/09/19 13:22:56
سرویس سیاسی
آقاتهرانی در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر بایگانی لوایح در مجلس:

مجلس آماده همکاری با دولت است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تعامل با دولت برای مجلس اهمیت دارد، گفت: لازم است دولت برای حل مشکلات با مجلس همکاری کرده و تا فرصت باقیمانده وارد معرکه شود.
مجلس آماده همکاری با دولت است رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تعامل با دولت برای مجلس اهمیت دارد، گفت: لازم است دولت برای حل مشکلات با مجلس همکاری کرده و تا فرصت باقیمانده وارد معرکه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44371.jpg مجلس,آماده,همکاری,با,دولت,است Icana

مرتضی آقا تهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات اخیر روحانی مبنی بر بایگانی شدن لوایح در مجلس و تصویب سونامی طرح‌ها، گفت: ما قصد داریم دولت هرطور که شده پای کار بیاید و اگر آقای روحانی چنین ادعایی دارد آن را اثبات کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مجلس روحیه انقلابی دارد، عنوان کرد: بهتر است مسئولان دولتی در مشی خود تجدید نظر کرده و به صحنه بیایند و با رفت و آمد با مجلس در صدد حل مشکلات باشند که مجلس نیز آمادگی جدی برای همکاری با آنها را دارد.

وی افزود: در حال حاضر کمیسیون مشترک تشکیل شده میان کمیسیون فرهنگی و دولت حتی در زمان تعطیلات نیز در حال کار است لذا دولت اگر اهل تعامل است پای کار باشد و بداند که مجاهدت همیشه جواب می دهد.

آقاتهرانی ادامه داد: مجلس به تنهایی نمی تواند مشکلات کشور را حل کند و دولت باید با همکاری با مجلس و اجرای قوانین مصوب، این مسیر را ادامه دهد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه دولت نباید تصور کند فرصت آنها تمام شده است، خاطرنشان کرد: دولت اگر بخواهد حتی در یک روز هم می تواند به معرکه بیاید و تغییراتی ایجاد کند همچنین اگر دولت لایحه خوب داشته باشد، ما مخلصشان هم هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet