شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/09/21 17:27:21
سرویس بین الملل
امیرعبداللهیان:

عادی‌سازی روابط مراکش و اسرائیل خنجری در پیکره مقاوم فلسطین است

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پی اعلام عادی‌سازی روابط میان مراکش و رژیم صهیونیستی، برخی حاکمان جهان عرب غافل از اسلام محمدی(ص) را ملزم به تأمل در معنای لغت «غیرت عربی» دانست.
عادی‌سازی روابط مراکش و اسرائیل خنجری در پیکره مقاوم فلسطین است دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در پی اعلام عادی‌سازی روابط میان مراکش و رژیم صهیونیستی، برخی حاکمان جهان عرب غافل از اسلام محمدی(ص) را ملزم به تأمل در معنای لغت «غیرت عربی» دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202012108416032578.jpg عادی‌سازی,روابط,مراکش,و,اسرائیل,خنجری,در,پیکره,مقاوم,فلسطین,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در توییتی از اعلام عادی سازی روابط میان مراکش و رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.

متن توئیت دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل به شرح زیر است:

«اعلام عادی سازی روابط مغرب-عربی/مراکش با رژیم جعلی و اشغالگر قدس، خیانت و فرو کردن خنجر در پیکره مقاوم فلسطین است. برخی از حاکمان جهان عرب اگر از اسلام محمدی(ص) غافل شده اند، لااقل در معنای لغت «غیرت عربی» قدری تأمل کنند! قطعا صهیونیست ها جایی در آینده منطقه نخواهند داشت.»

فلسطین

همچنین وی در توئیت دیگری به مناسبت سالگرد شکست داعش نوشت: «در سالگرد شکست و خرد شدن استخوان های تروریسم داعش آمریکا-صهیونیستی، یاد و خاطره سردار دل ها و ابومهدی المهندس و همه شهدای مدافع حرم و مقاومت را گرامی می داریم.»/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet