هدر موبایل
1399/09/22 13:15:01
سرویس سیاسی
در نشست هفته جاری کمیسیون امنیت ملی انجام می‌گیرد؛

استماع گزارش وزرای دفاع و اطلاعات در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری

کمیسیون امنیت ملی مجلس در نشست‌های هفته جاری خود ضمن انتخاب سه نفر از اعضا برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه به استماع گزارش وزرای دفاع و اطلاعات و فرمانده ناجا در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری می‌پردازد.
استماع گزارش وزرای دفاع و اطلاعات در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری کمیسیون امنیت ملی مجلس در نشست‌های هفته جاری خود ضمن انتخاب سه نفر از اعضا برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه به استماع گزارش وزرای دفاع و اطلاعات و فرمانده ناجا در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری می‌پردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg استماع,گزارش,وزرای,دفاع,و,اطلاعات,در,خصوص,نحوه,عملکرد,بودجه,سال,جاری Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه‌ملت، دستورکار کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته پایانی آذرماه از شنبه (22 آذر) تا چهارشنبه (26آذر) اعلام و دستورکار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده شرح ذیل اعلام شد.

اعضای این کمیسیون تخصصی مجلس روز یکشنبه 23 آذر ماه به  استماع گزارش هیئت اعزامی به کشور ونزوئلا به منظور نظارت بر روند انتخابات پارلمانی آن کشور، انتخاب و معرفی سه نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسون تلفیق بودجه، استماع گزارش وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونان ایشان در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری و استماع گزارش فرماندهی نیروی انتظامی و معاونان ایشان در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری  خواهند پرداخت.

کمیسیون امنیت ملی مجلس روز سه شنبه 25 آذر ماه نیز ضمن مروری بر آخرین اخبار و تحولات به استماع گزارش وزیر اطلاعات و معاونان ایشان در خصوص نحوه عملکرد بودجه سال جاری می‌پردازند. اعضای هیات رئیسه کمیسیون نیز روز چهارشنبه 26 آذر ماه نشستی را با رؤسای کمیته ها خواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet