خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/09/22 15:13:51
سرویس اقتصادی
موسوی:

زمان صدور رای نهایی برای تعیین تکلیف مدیریت شرکت هفته تپه مشخص شد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: احتمالا تا ۲ هفته آینده جلسه هئیت داوری برای تعیین تکلیف مدیریت شرکت هفت تپه برگزار شده و رای نهایی خود را اعلام کنند.
زمان صدور رای نهایی برای تعیین تکلیف مدیریت شرکت هفته تپه مشخص شد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: احتمالا تا 2 هفته آینده جلسه هئیت داوری برای تعیین تکلیف مدیریت شرکت هفت تپه برگزار شده و رای نهایی خود را اعلام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg زمان,صدور,رای,نهایی,برای,تعیین,تکلیف,مدیریت,شرکت,هفته,تپه,مشخص,شد Icana

سید نظام‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به آخرین وضعیت شرکت هفته تپه اشاره کرد و گفت: براساس اطلاعاتی که در این زمینه کسب کرده‌ام مقرر شده تا 2 هفته آینده جلسه هئیت داوری سازمان خصوصی سازی برای تعیین تکلیف مدیریت این شرکت برگزار شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از برگزاری این جلسه، رای نهایی در خصوص تعیین تکلیف مدیریت شرکت هفت تپه را  نیز صادر خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به خانه ملت گفت: امیدوار هستیم که اعضای هئیت داوری در این زمینه به مستندات متعددی که دیوان محاسبات، سازمان بازررسی کل کشور، مجلس شورای اسلامی و هم اینکه سازمان خصوص سازی ارائه کرده‌ا‌‌ند توجه جدی داشته باشند و با قاطعیت حکم خلع ید مالک فعلی شرکت هفته را که پرونده اتهامات متعدد اقتصادی و ارزی دارد را صادر کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet