هدر موبایل
1399/09/23 12:13:37
سرویس صحن
محبی نجم آبادی در تذکر شفاهی

طرح اقدام راهبردی مُهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی فایده و تعهدات یک سویه خسارت بار است

نماینده مردم سبزوار در مجلس طرح اقدام راهبردی را مُهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی فایده و تعهدات یک سویه خسارت بار دانست و گفت: امیدوارم دولت با اجرای این طرح و طرح تامین کالاهای اساسی به وظیفه قانون خود عمل کند.
طرح اقدام راهبردی مُهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی فایده و تعهدات یک سویه خسارت بار است نماینده مردم سبزوار در مجلس طرح اقدام راهبردی را مُهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی فایده و تعهدات یک سویه خسارت بار دانست و گفت: امیدوارم دولت با اجرای این طرح و طرح تامین کالاهای اساسی به وظیفه قانون خود عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011101038082316.jpg طرح,اقدام,راهبردی,مُهر,باطلی,بر,اندیشه,مذاکرات,بی,فایده,و,تعهدات,یک,سویه,خسارت,بار,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهروز محبی نجم آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 23 آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر، مدیری جهادی و دانشمند دفاعی و هسته ای دکتر محسن فخری زاده گفت: آرزوی توفیق و رفع مضایق برای ملت بزرگ و سرافراز ایران را دارم.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس یازدهم افزود: ملت بزرگ ایران و ترکیه دو کشور دوست و برادر بوده که در غم و شادی در کنار یکدیگر هستند و مخدوش کردن روابط حسنه تاریخی و راهبردی و تلاش برای رقابت های مخرب، مطلوب ملت های ایران و ترکیه نیست.

وی خطاب به اردوغان رئیس جمهور ترکیه اضافه کرد: محصول بعثت پیامبر گرامی اسلام، اتحاد و حذف تعصبات قومی بود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم طرح اقدام راهبردی مصوب وکلای مردم در خانه ملت را طرحی ارزشمند ارزیابی کرد و ادامه داد: با این طرح دستان خالی دولت پر می شود. این طرح مهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی فایده، تعهدات یک سویه خسارت بار، سرخوشی های پوچ و اعتمادهای بی سرانجام است. امیدوارم دولت با اجرای این طرح و طرح تامین کالاهای اساسی به وظیفه قانون خود عمل کند.

محبی نجم آبادی درباره ضرورت همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تصریح کرد: این عزیزان عمر خود را در خدمت عمران و آبادی این سرزمین سپری کردند، اما امروز طعم تلخ تبعیض آشکار را احساس می کنند. امیدوارم با توجه به گستردگی جمعیت این عزیزان اقدامات عاجلی برای همسان سازی حقوق آنها صورت گیرد.

وی در تذکر به وزیر آموزش و پرورش گفت: ساماندهی دقیق نیروهای متعدد و متنوع آموزشی و نیروهای فراموش شده طرح مهرآفرین و نیروهای خدماتی و رفع تاخیر در پرداخت حقوق حق التدریسی ها به ویژه نیروهای خرید خدماتی به اقدامات مقتضی نیاز دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet