هدر موبایل
1399/09/23 15:31:01
سرویس اجتماعی
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس خبرداد:

کلیات طرح مبارزه با قماربازی مجازی تصویب شد/ تعیین اعضای کمیسیون قضایی برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 1400

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تعیین سه عضو این کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: همچنین کلیات طرح اصلاح مواد (۷۰۵) تا (۷۱۱) کتاب پنجم قانون مجازات که در مورد مبارزه با قماربازی مجازی است تصویب شد.
کلیات طرح مبارزه با قماربازی مجازی تصویب شد/ تعیین اعضای کمیسیون قضایی برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از تعیین سه عضو این کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 خبر داد و گفت: همچنین کلیات طرح اصلاح مواد (۷۰۵) تا (۷۱۱) کتاب پنجم قانون مجازات که در مورد مبارزه با قماربازی مجازی است تصویب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103084810548.jpg کلیات,طرح,مبارزه,با,قماربازی,مجازی,تصویب,شد/,تعیین,اعضای,کمیسیون,قضایی,برای,عضویت,در,کمیسیون,تلفیق,بودجه,1400 Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  از تعیین اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه 1400در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.

حسن نوروزی

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: بنابر رای اعضای کمیسیون ابراهیم عزیزی  نماینده مردم کرمانشاه، سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر به عنوان نمایندگان کمیسیون قضایی و حقوقی در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 خواهند بود.

وی با یادآوری بررسی طرح اصلاح مواد (۷۰۵) تا (۷۱۱) کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی در نشست امروز کمیسیون متبوعش، گفت: این طرح در مورد مبارزه با قماربازی مجازی است که به اتفاق آرا کلیات آن تصویب و برای بررسی جزئیات به کمیته تخصصی ارجاع شد؛ قماربازان در ترکیه و آمریکا فعالیت و سالانه یک میلیارد دلار از کشور خارج می‌‌کنند بنابراین باید مبارزه با آنها در دستور کار قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet