هدر موبایل
1399/09/23 17:50:47
سرویس سیاسی
عموئی تشریح کرد

برگزاری نشست کمیسیون امنیت ملی با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا/ بودجه دستگاه‌های مرتبط بررسی شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از برگزاری نشست کمیسیون امنیت ملی با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا خبر داد و گفت: در این جلسه ضمن انتخاب نمایندگان کمیسیون امنیت ملی در کمیسیون تلفیق بودجه، بودجه دستگاه‌های مذکور بررسی شد.
برگزاری نشست کمیسیون امنیت ملی با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا/ بودجه دستگاه‌های مرتبط بررسی شد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از برگزاری نشست کمیسیون امنیت ملی با حضور وزیر دفاع و فرمانده ناجا خبر داد و گفت: در این جلسه ضمن انتخاب نمایندگان کمیسیون امنیت ملی در کمیسیون تلفیق بودجه، بودجه دستگاه‌های مذکور بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100391420029.jpg برگزاری,نشست,کمیسیون,امنیت,ملی,با,حضور,وزیر,دفاع,و,فرمانده,ناجا/,بودجه,دستگاه‌های,مرتبط,بررسی,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، ابوالفضل عموئی، در تشریح نشست امروز یکشنبه 23 آذرماه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: این جلسه با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی برگزار شد. در این نشست ضمن مروری بر آخرین فعالیت‌های وزارت دفاع و نیروی انتظامی به مباحث مرتبط با بودجه این دستگاه ها پرداخته شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه نماینده سازمان برنامه و بودجه نیز حضور داشت و دیدگاه های مرتبط با بودجه این دستگاه ها را مطرح کرد.

وی با اشاره به انتخاب آقایان وحید جلال‌زاده، ابراهیم عزیزی و مرتضی محمودوند به عنوان نماینده‌های کمیسیون امنیت ملی در کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400، گفت: با توجه به مجموعه مباحث مطرح در جلسه امروز و با توجه به شرایط کشور موضوع تقویت بنیه دفاعی و انتظامی در دستور کار کمیسیون قرار می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet