خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/09/23 18:24:46
سرویس اجتماعی
بابایی کارنامی خبر داد

تصویب کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی و لایحه بازنشستگی پیش از موعد در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
تصویب کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی و لایحه بازنشستگی پیش از موعد در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg تصویب,کلیات,طرح,اصلاح,قانون,بیمه,کارگران,ساختمانی Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان دستورکار نشست امروز (یکشنبه 23آذرماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست بودجه دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی اعم از صندوق‌های بیمه، سازمان تامین اجتماعی و تبصره 14 که به هدفمندی یارانه‌ها می‌پردازد مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی نیز مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید و تنها منبع درآمدی آن محل اختلاف بود که قرار شد نمایندگانی از کمیسیون، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی کارگروهی تشکیل داده و این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

بررسی لایحه بازنشستگی پیش از موعد

وی تصریح کرد: اعضای این کمیسیون با کلیات لایحه بازنشستگی پیش از موعد نیز که در دستورکار نشست امروز این کمیسیون قرار داشت و در آن برای خانم‌ها 20 سال و برای آقایان 25 سال خدمت تعیین شده است، موافقت کردند و چون مفاد آن محل اختلاف بود، قرار بر این شد کارگروهی در کمیته بیمه اجتماعی این کمیسیون تشکیل شده و این موضوع را به طور دقیق بررسی کنند.

ارائه گزارش از لایحه بودجه 1400

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: در این نشست یک گزارش اجمالی توسط دفتر امور رفاهی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه، سازمان تامین اجتماعی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی پیرامون لایحه بودجه 1400ارائه شد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از سازمان تامین اجتماعی، سازمان برنامه و بودجه، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet