خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1399/09/24 15:39:00
سرویس استان ها
محبی نجم آبادی خبر داد:

آغاز بکار فعالیت اداره گمرک سبزوار

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس از آغاز فعالیت اداره گمرک سبزوار با هدف تسهیل در مراودات بین‌المللی خبر داد.
آغاز بکار فعالیت اداره گمرک سبزوار نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس از آغاز فعالیت اداره گمرک سبزوار با هدف تسهیل در مراودات بین‌المللی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104054053256.jpg آغاز,بکار,فعالیت,اداره,گمرک,سبزوار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز محبی نجم آبادی، نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد و سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی از آغاز فعالیت اداره گمرک سبزوار خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: اداره گمرک سبزوار با هدف  تسهیل در مراودات بین‌المللی  با حضور مسئولان شهرستان و نمایندگان مردم سبزوار در مجلس فعالیت خود را آغاز کرد.

وی ادامه داد: یکی از رویکردهای مجلس یازدهم توجه به  صادرات است و شهرستان سبزوار با توجه به دارا بودن کارخانجات در حوزه‌های مختلف دارای ظرفیت‌های خوبی برای صادرات است.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با آغاز فعالیت گمرک سبزوار صادرکنندگان نیازمند آموزش هستند و با صادرات محصولات تولیدی باید تولیدات در این منطقه زیادتر شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet