هدر اصلی
1399/09/25 14:26:00
سرویس استان ها
محمدحسن آصفری تاکید کرد:

لزوم اصلاح و بازنگری طرح هادی روستایی

نماینده مردم اراک در مجلس با بیان  اینکه اصلاح و بازنگری طرح هادی روستایی الزامی  است، گفت: توسعه روستاها  همسو با نگاه کارشناسی شده همراه باشد تا بتوان  توسعه روستا ها را با اقدامات اصولی در دستور کار قرار داد.
لزوم اصلاح و بازنگری طرح هادی روستایی نماینده مردم اراک در مجلس با بیان  اینکه اصلاح و بازنگری طرح هادی روستایی الزامی  است، گفت: توسعه روستاها  همسو با نگاه کارشناسی شده همراه باشد تا بتوان  توسعه روستا ها را با اقدامات اصولی در دستور کار قرار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011104833794344.jpg لزوم,اصلاح,و,بازنگری,طرح,هادی,روستایی Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،آیین افتتاح ساختمان دفتر دهیاری و شورای اسلامی  روستای مهردشت با حضور نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 نماینده مردم اراک در  مجلس شورای اسلامی افزود: برای  توسعه  روستا ها در کشور  الزامی است که  نگاه ویژه و کارشناسی شده نیز در دستور کار قرار بگیرد چرا که در آینده نزدیک روستاها جزء منطقه شهری اراک محسوب خواهد شد و اقدامات اصولی و فنی امروز، رفاه و آسایش مردم در آینده نه چندان دور را به همراه خواهد داشت.

آصفری افزود: اصلاح و بازنگری طرح هادی، روکش آسفالت، روشنایی معابر، تقاطع غیر همسطح روستای مهردشت، مشکلات شبکه آبرسانی و گازرسانی این روستا  می بایست در  اولویت قرار بگیرد.

نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه اصلاح و بازنگری طرح هادی روستایی الزامی  است یادآورشد: توسعه روستاها  همسو با نگاه کارشناسی شده همراه باشد  تابتوان   توسعه روستایی  را  همسو با اقدامات اصولی  عملیاتی کرد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet