هدر موبایل
1399/09/25 10:21:00
سرویس استان ها
پاک مهر عنوان کرد:

لزوم تجهیز بیمارستان های خراسان شمالی به لوازم مورد نیاز حوزه سلامت

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس خواستار تجهیز بیمارستان های خراسان شمالی به لوازم مورد نیاز حوزه سلامت شد.
لزوم تجهیز بیمارستان های خراسان شمالی به لوازم مورد نیاز حوزه سلامت رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس خواستار تجهیز بیمارستان های خراسان شمالی به لوازم مورد نیاز حوزه سلامت شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109243205502.jpg لزوم,تجهیز,بیمارستان,های,خراسان,شمالی,به,لوازم,مورد,نیاز,حوزه,سلامت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی   نشستی را با مهندس صفوی  رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی به منظور پیگیری و اخذ تجهیزات مورد نیاز حوزه سلامت استان برگزار کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت:  در این جلسه مقرر شد که تأمین تجهیزات و ملزومات مقابله با کرونا و تأمین تجهیزات بیمارستانی و آزمایشگاهی مورد نیاز جهت ارائه خدمات به مردم شریف استان صورت گیرد.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص تأمین سی تی اسکن برای بیمارستان های استان و تأمین سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی بیمارستان های استان تصمیماتی اتخاذ شد.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان در مجلس افزود: مواردی از جمله تأمین دستگاه سنگ شکن، تأمین دستگاه  C-ARM جهت تصویر برداری در حین جراحی اتاق عمل، تأمین دستگاه رادیولوژی برای بیمارستان های استان و تأمین دستگاه آرتروسکوپی همچنین تأمین دستگاه GC-mas برای معاونت غذا و دارو استان در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet