هدر موبایل
1399/09/25 09:29:00
سرویس استان ها
وحیدی مطرح کرد:

فراهم شدن زمینه افزایش پوشش تلفن همراه و اینترنت با تامین و ارسال تجهیزات مورد نیاز در خراسان شمالی

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: با تامین و ارسال تجهیزات مورد نیاز زمینه افزایش پوشش تلفن همراه و اینترنت در این استان فراهم گردد.
فراهم شدن زمینه افزایش پوشش تلفن همراه و اینترنت با تامین و ارسال تجهیزات مورد نیاز در خراسان شمالی عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس گفت: با تامین و ارسال تجهیزات مورد نیاز زمینه افزایش پوشش تلفن همراه و اینترنت در این استان فراهم گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107579208846.jpg فراهم,شدن,زمینه,افزایش,پوشش,تلفن,همراه,و,اینترنت,با,تامین,و,ارسال,تجهیزات,مورد,نیاز,در,خراسان,شمالی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد وحیدی، نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی  گفت‌: طی جلسه اختصاصی دو ساعته که با همراهى سیدابوالقاسم حسینى نماینده ادوار مجلس با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونین مربوطه در خصوص کمبودهای خراسان شمالی برگزار شد ، مهندس آذری جهرمی شخصا برای بررسی پوشش تلفن همراه ،اینترنت همراه،اینترنت خانگی،شبکه شاد با ریش سفیدان مناطق مرزی و محروم استان از جمله حاج آخوند خادمی امام جمعه محترم اهل سنت کهنه جلگه و چند خانواده و دانش آموز تلفنی صحبت نمود.

وحیدی اضافه کرد: پس از بیان کمبود های مناطق روستایی و عدم دسترسی دانش آموزان، دانشجویان و مردم به تلفن همراه در برخی مناطق روستایی و افت تحصیلی و ارتباطی در طی این جلسه با دستور وزیر محترم ارتباطات مقرر شد بستر ارتباطی استان در همه بخش ها مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار گیرد و با تامین و ارسال تجهیزات مورد نیاز زمینه افزایش پوشش تلفن همراه و اینترنت فراهم گردد.

وی افزود: همچنین با تماس وزیر و ارزیابی موردی روستاهای کهنه جلگه، بچه دره ،چخماقلو ،خرتوت و هاور ،کاستان ، دهستان راستقان،دهستان گیفان و... ارتقاء یافته و از اینترنت نسل سه و چهار برخوردار شوند .

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز، جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس ادامه داد: یکی دیگر از نتایج این دیدار نیز تقاضای افزایش دستگاه‌های ATM پست بانک در استان بود که در حال حاضر۳۴ دستگاه وجود دارد و مجوز ۸۰ دستگاه دیگر نیز صادر شود.

وحیدی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده جهت تخصیص اعتبار مورد نیاز برای ساختمان سرپرستی بانک افزود: پیگیری‌های مشترک از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین بانک مرکزی جهت ایجاد شعب پست بانک در شهرستان‌های راز و جرگلان و گرمه انجام شد.

وى با تأکید بر اینکه مرسولات پستی استان در گذشته از کانال استان گلستان جابه جا می‌شد تصریح کرد: در حال حاضر ایستگاه نقاب برای جابه جایی مرسولات پستی استان ایجاد شده اما به علت نبود کامیون برای جابه جایی مرسولات از کامیون‌های استیجاری استفاده می‌شود که مطرح شد اعتبارات مورد نیاز اختصاص پیدا کند. امید است تا پایان سال جاری پیگیری‌هاى انجام شده جهت تخصیص چهار میلیارد تومان (جهت ایجاد سکوى تخلیه،بارگیرى و کامیون)به نتیجه برسد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس بیان کرد: در این دیدار با دستور ویژه وزیر ارتباطات مقرر شد ۱۵۰ کیلومتر جدید به سهم اجرای فیبر نوری در بستر ارتباطی خراسان شمالی افزوده شده و همچنین وزیر محترم ارتباطات قول داد در فرصت مناسب پیش رو دیداری از خراسان شمالی داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet