هدر موبایل
1399/09/25 15:06:00
سرویس استان ها
عسکری خواستار شد:

لزوم پیگیری تأمین قیر اعتباری جهت اجرای عملیات آسفالت پروژه بزرگراه فسا - داراب - گهکم

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس بر لزوم پیگیری تأمین قیر اعتباری جهت اجرای عملیات آسفالت پروژه بزرگراه فسا - داراب - گهکم تاکید کرد.
لزوم پیگیری تأمین قیر اعتباری جهت اجرای عملیات آسفالت پروژه بزرگراه فسا - داراب - گهکم نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس بر لزوم پیگیری تأمین قیر اعتباری جهت اجرای عملیات آسفالت پروژه بزرگراه فسا - داراب - گهکم تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104240476376.jpg لزوم,پیگیری,تأمین,قیر,اعتباری,جهت,اجرای,عملیات,آسفالت,پروژه,بزرگراه,فسا,-,داراب,-,گهکم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد عسکری نماینده مردم داراب و زرین دشت و عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی به همراه خیراله خادمی  معاون  وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به منظور بازدید از راه های اصلی در داراب حضور یافت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این سفر پروژه بزرگراه فسا - داراب - گهکم را پیگیری و مصوباتی  به تصویب رسید از جمله آن پیگیری تأمین قیر اعتباری جهت اجرای عملیات آسفالت ۲۰ کیلومتر از مسیر و پیگیری تکمیل تخصیص اعتبارات امسال و افزایش اعتبارات سال آینده پروژه بود.

وی ادامه داد: همچنین پیگیری تأمین اعتبار از طریق قانون اصلاح ماده ۵۶ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با همکاری بانک ملی ایران و سازمان برنامه و بودجه کشور و  پیگیری تبدیل کمربندی جنوبی داراب به بلوار در این بازدید صورت گرفت.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس افزود: در خصوص پیگیری احداث لبه گذاری در بلوار جنت شهر و برنامه ریزی و تشریک مساعی با مسئولین استان و بنده جهت عملیاتی شدن هرچه سریعتر قسمت هایی از محور در حوزه استان فارس که هنوز عملیاتی نشده است، تصمیمات مهمی اتخاذ شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet