هدر موبایل
1399/09/25 16:11:00
سرویس استان ها
منتظری عنوان کرد:

سرمایه‌گذاران گلستانی از طولانی بودن روند صدور مجوز در استان گلایه مند هستند

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: سرمایه‌گذاران به طولانی بودن روند صدور مجوز در استان انتقاد داشته و دغدغه بعدی آن‌ها سخت گیری ها در اعطای تسهیلات بود.
سرمایه‌گذاران گلستانی از طولانی بودن روند صدور مجوز در استان گلایه مند هستند نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: سرمایه‌گذاران به طولانی بودن روند صدور مجوز در استان انتقاد داشته و دغدغه بعدی آن‌ها سخت گیری ها در اعطای تسهیلات بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107951590598.jpg سرمایه‌گذاران,گلستانی,از,طولانی,بودن,روند,صدور,مجوز,در,استان,گلایه,مند,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا منتظری، نماینده مردم گرگان و آق قلا و عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی در نشستی با سرمایه گذاران استان به بررسی مشکلات این حوزه  پرداخت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این نشست گفت: سرمایه‌گذار در شرایطی در منطقه‌ای ورود می‌کند که دو مولفه امنیت و حمایت وجود داشته باشد؛ بنابراین سرمایه‌گذار اگر احساس امنیت نکند در استان استقرار نمی‌یابد و در کنار امنیت باید چتر  حمایتی دولت بر سر مجموعه سرمایه پذاری باز شود.

وی ادامه داد: تاکنون برای جذب سرمایه‌گذار در استان کاستی هایی داشته‌ایم که در نشست با استاندار این موارد تدکر داده شد همچنین سرمایه‌گذاران به طولانی بودن روند صدور مجوز در استان انتقاد داشته و دغدغه بعدی آن‌ها سخت گیری ها در اعطای تسهیلات بود.

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس یادآور شد: پنجره واحد سرمایه گذاری در گلستان در حد شعار بوده و در عمل پنجره واحد نداریم و باید جدی‌تر به این موضوع ورود کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet