هدر موبایل
1399/09/25 12:38:30
سرویس صحن
پاک مهر در تذکری شفاهی:

دولت با انتصاب و استخدام نورچشمی ها مردم را نسبت به نظام بدبین نکند

نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: دولت با انتصاب و استخدام نورچشمی ها مردم را نسبت به نظام بدبین نکند.
دولت با انتصاب و استخدام نورچشمی ها مردم را نسبت به نظام بدبین نکند نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: دولت با انتصاب و استخدام نورچشمی ها مردم را نسبت به نظام بدبین نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/202010101772060875.jpg دولت,با,انتصاب,و,استخدام,نورچشمی,ها,مردم,را,نسبت,به,نظام,بدبین,نکند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمد پاک مهر در نشست علنی امروز (سه شنبه، 25 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور در رابطه با انتصاب و استخدام نورچشمی ها، تولد ژن های خوب در مسئولیت ها و پست ها، گفت: جذب و استخدام نورچشمی ها خارج از ضوابط و مقررات جاری با هر فرمولی که باشد بی حرمتی به قانون و برخلاف اعتقاد به عدالت و وجدان و نوعی تبعیض و بی توجهی به اعتماد عمومی است.

نماینده مردم بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جذب و به کارگیری افراد خاص از ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری بدون آزمون و رقابت یک نوع امتیازدهی و به عبارتی پارتی بازی آشکار و قانون شکن است.

وی افزود: حداقل انتظار ولی نعمتان، مردم نجیب و اخلاق مدار و شهید پرور در شرایط تورم، بیکاری و نبود اشتغال برای فرزندان خود از همه خدمتگزاران و مدیران، رعایت قانون و اجرای عدالت در استخدام ها و انتصابات است. به نوعی انتظار مردم توجه به همه ظرفیت های انسانی است نه فقط توجه ویژه به منطقه یا دیاری خاص و برجسته سازی ژن های خوب در مدیریت ها و مسئولیت ها.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس بیان کرد: پذیرفتنی نیست در شرایط تورم افسارگسیخته بازار سکه و ارز، مسکن و خودرو و نهاده های دامی، گوشت و تخم مرغ و روغن، شن و ماسه و بتن از رکود و سموم و صدها موارد دیگر که بخش اعظم آن مربوط به ضعف مدیریت و نظارت است. مردم شریف و فهیم و بصیر برخی از استان ها با استخدام و به کارگیری افراد سفارشی و نورچشمی و ستادی نسبت به عملکرد نظام بدبین باشند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس  یادآور شد: باید بدانیم آرامش، آسایش و امنیت امروز ما حاصل مجاهدت شهدای عزیز همچون سردار دل ها و هر کرسی خدمت و یا ریاست امروز من و شما حاصل خون 72 شهید عزیز یعنی یک کربلاست که باید در حفظ این جایگاه تمام تلاش خود را به کار گیریم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet