هدر اصلی
1399/09/22 17:36:00
سرویس استان ها
آصفری:

نبود نظارت و برنامه‌ریزی پروژه عمرانی اراک را طولانی کرد

نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه خانه‌های خالی علاوه بر مالیات جریمه هم دارند،گفت: نبود نظارت و برنامه‌ریزی پروژه عمرانی اراک را طولانی کرد.
نبود نظارت و برنامه‌ریزی پروژه عمرانی اراک را طولانی کرد نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه خانه‌های خالی علاوه بر مالیات جریمه هم دارند،گفت: نبود نظارت و برنامه‌ریزی پروژه عمرانی اراک را طولانی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011107556029703.jpg نبود,نظارت,و,برنامه‌ریزی,پروژه,عمرانی,,اراک,را,طولانی,کرد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسن آقاصفری با اشاره به مصوبه مالیات بر خانه‌های خالی گفت: برج سازان بدانند برای منازل خالی ساخته شده باید هم مالیات باید بپردازند و هم جریمه خواهند شد.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به مصوبه مالیات بر خانه‌های خالی افزود: برج سازان بدانند برای منازل خالی ساخته شده باید هم مالیات باید بپردازند و هم جریمه خواهند شد.

آصفری افزود: طبق مصوبه راهبردی مجلس آمریکا فقط دو ماه فرصت دارد که بند‌های برجام را بپذیرد و تحریم‌ها را بردارد و مطابق مصوبه مجلس و فرمایشات رهبر معظم انقلاب، دولت موظف شده اقدامات راهبردی را اجرایی کند.

او با اشاره به اصلاح بودجه سال ۹۹ اضافه کرد: ۳۰ هزار میلیارد تومان از ردیف‌های مختلف در اختیار دولت قرار گرفته تا به دهک‌های ۱یک تا ششم نفر ۶۰ تا ۱۲۰ هزار تومان پرداخت شود.

نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طولانی شدن پروژه عمرانی شهر اراک از جمله بیمارستان ولیعصر انتقاد کرد و گفت: نبود نظارت و برنامه‌ریزی باعث طولانی شدن این پروژه‌ها شده و همه باید در این راستا به ویژه مسئولان اجرایی استان برای اتمام آن تلاش کنند.

او در خصوص دفتر بازنشستگان نفت در استان مرکزی هم گفت: به جد پیگیر این موضوع هستیم و وزیر نفت وعده داده دفتر بازنشستگان استان مرکزی از کرمانشاه جدا شود و زیر نظر تهران فعالیت کنند اگر چه راضی به این امر هم نیستیم و به دنبال مستقل شدن دفتر استان مرکزی خواهیم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet