هدر موبایل
1399/09/25 18:16:24
سرویس اجتماعی
موسوی در تشریح نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با شهردار و رئیس شورای شهر تهران

تلاش برای طراحی ساز و کاری در بودجه 1400 جهت کمک به سیستم حمل و نقل استان تهران

نماینده مردم تهران در مجلس از برگزاری نشست مجمع نمایندگان تهران با شهردار و رئیس شورای شهر تهران با هدف طراحی ساز و کاری در بودجه سال آینده برای کمک به سیستم حمل و نقل استان تهران خبر داد.
تلاش برای طراحی ساز و کاری در بودجه 1400 جهت کمک به سیستم حمل و نقل استان تهران نماینده مردم تهران در مجلس از برگزاری نشست مجمع نمایندگان تهران با شهردار و رئیس شورای شهر تهران با هدف طراحی ساز و کاری در بودجه سال آینده برای کمک به سیستم حمل و نقل استان تهران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg تلاش,برای,طراحی,ساز,و,کاری,در,بودجه,1400,جهت,کمک,به,سیستم,حمل,و,نقل استان,تهران Icana

سیدنظام الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح جزییات جلسه مشترک رئیس و اعضای مجموع نمایندگان استان تهران با پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران و جمعی از مسئولان شهری تهران، گفت: این جلسه با هدف بررسی بودجه شهر تهران با حضور مسئولان پایتخت برگزار شد. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در لایحه بودجه علاوه بر ردیف های ملی، ردیف‌های استانی و مربوط به شهرها هم مشخص است بر اهمیت  مسئله  حمل و نقل در کلانشهرها به ویژه شهر تهران تاکید و اظهار کرد: موضوع حمل و نقل شهری موضوعی حاکمیتی و ملی بوده و به کمک دولت و حاکمیت نیاز دارد. بر همین اساس بخش عمده جلسه امروز مختص طراحی ساز و کاری در بودجه سال آینده برای کمک به سیستم حمل و نقل استان تهران بود.

دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:  در این جلسه پیشنهادهای مختلفی از جانب شهرداری و شورای شهر تهران و نماینده های عضو کمیسیون تلفیق، مطرح و در نهایت مقرر شد این پیشنهادات پس از بررسی اولیه، در یک کمیته تخصصی تر مجدداً بررسی و با اوضاع کلی لایحه بودجه  1400 تطبیق داده شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: روز شنبه جلسه کمیته تخصصی برای بررسی پیشنهادات جدید برگزار  می‌شود و پس از نهایی کردن پیشنهادات توسط مجمع نمایندگان استان تهران پیگیری خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet