هدر موبایل
1399/09/26 13:08:21
سرویس استان ها
محمدیاری مطرح کرد:

اخذ مجوز برای ۱۵۰ واحد مسکن محرومین و تجهیز ورزشگاه پوریای ولی در جلسه با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: موضوع اخذ مجوز ۱۵۰ واحد مسکن محرومین، تجهیز ورزشگاه پوریای ولی و تخصیص اعتبار برای اجرای طرح هادی و قیر روستایی در جلسه با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور مطرح شد.
اخذ مجوز برای ۱۵۰ واحد مسکن محرومین و تجهیز ورزشگاه پوریای ولی در جلسه با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت: موضوع اخذ مجوز ۱۵۰ واحد مسکن محرومین، تجهیز ورزشگاه پوریای ولی و تخصیص اعتبار برای اجرای طرح هادی و قیر روستایی در جلسه با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور مطرح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202008100838572498.jpg اخذ,مجوز,برای,۱۵۰,واحد,مسکن,محرومین,و,تجهیز,ورزشگاه,پوریای,ولی,در,جلسه,با,رئیس,بنیاد,مسکن,انقلاب,اسلامی Icana

حسن محمدیاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسات و دیدارها در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: به همراه مسئولین شهرستان ماسال و هیئت همراه با حضور در روستای درخانه ماسال از پروژه ساخت مسکن خانواده نیازمند بازدید کردیم.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال درمجلس بااشاره به بازدید از پروژه ساخت مسکن خانواده نیازمند در روستای درخانه شهرستان ماسال افزود: در این بازدید، ضمن تاکید لزوم شتاب در تکمیل ساخت مسکن برای این خانواده نیازمند، برای جهت شن ریزی و آماده سازی مسیر روستایی، برای مسئولین مربوطه شهرستان ضرب العجل تعیین شد.

وی با اشاره به حضور در دفتر ارتباطات مردمی شهرستان رضوانشهر و دیدار و گفتگو با اقشار مختلف مردم، مطرح کرد: در این دیدارها همانند دیدار چهره به چهره در شهرستان ماسال؛ اقشار مختلف رضوانشهر از نزدیک به بیان مشکلات خود پرداختند.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال درمجلس با اشاره به جلسه با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، تاکید کرد: در جلسه ای با مسعود الماسی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، در خصوص اهداف، برنامه ها و سیاستهای مختلف جهادکشاورزی و همچنین معضلات موجود در حوزه کشاورزی شهرستان های حوزه انتخابیه بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم تالش در مجلس ادامه داد:نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با مدیران استانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، آب منطقه ای، راه و شهرسازی و گردشگری موضوع بررسی وضعیت لایحه بودجه سال ۱۴۰۰  برگزار شد.

وی با اشاره به دیدار  با معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، خاطرنشان کرد: با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان تالش، با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی نورزاد امام جمعه شهرستان تالش هم دیدار و گفتگو داشتیم.

این نماینده مردم درمجلس با اشاره  به جلسه شورای اداری شهرستان رضوانشهر تاکید کرد: به منظور نظارت بر حسن اجرای امور و رهنمود های لازم  در این جلسه از زحمات و مدیریت فرماندار رضوانشهر که با تعامل و هماهنگی در جهت حل مشکلات مردمی با حضور مستمر خود در روستاها تلاش می کند قدردانی شد.

محمدیاری با بیان اینکه در حوزه شهرستانی،مدیران مطالبه گر باید باشند که این می تواند در جهت ارتقای شهرستان منشاء اثر باشند،گفت: مردم سرمایه های ما هستند، تکریم ارباب رجوع رضایت مندی مردم را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: در پایان این جلسه مدیران ادارات شبکه بهداشت، هلال احمر، راهداری و بنیاد مسکن نیز هرکدام در این جلسه گزارش کار ارائه کردند و "ابراهیمی" به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان رضوانشهر معرفی شد.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال درمجلس با اشاره به دیدار با حمید بخشی مدیر آموزش و پرورش رضوانشهر، علی کامیار، دادستان دیوان محاسبات، محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، اظهار کرد: با علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور دیدار و  پیرامون اخذ مجوز ۱۵۰ واحد مسکن محرومین، تجهیز ورزشگاه پوریای ولی و تخصیص اعتبار جهت اجرای طرح هادی و قیر روستایی به گفتگو پرداختیم‌.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به جلسه  با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کرد: ضمن مکاتبه، با  محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با محوریت پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه موضوع ضرورت تجهیز ورزشگاه پوریای ولی شهر تالش، تکمیل پروژه سد شفارود و حل مشکلات آن و ضرورت تسریع در روند تکمیل پروژه کنارگذر تالش با این مقام مسئول بحث و  تبادل نظر شد.

محمدیاری ادامه داد: ضمن اشاره بر لزوم تسریع در روند تکمیل پروژه های یاد شده، تخصیص اعتبار جهت تکمیل پروژه های مطرح شده در این دیدار را خواستار شدیم که معاون رئیس جمهور ضمن اعلام موافقت دستور مساعدت را صادر کرد.

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به بازدید از مناطق روستایی بخش شاندرمن و حضور در منزل خانواده شهید اهل شاندرمن، مطرح کرد: در ادامه بازدیدهای خود از مناطق روستایی حوزه انتخابیه به اتفاق مسئولین شهرستان ماسال و هیئت همراه به منظور بازدید و بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی در بخش شاندرمن از  روستاهای خرفه کوره، خلورجان، پیره سرا، گرمه سر، کوره جان، ملک جهان، میرمحله و شیخ نشین بازدید شد ودر این بازدید ضمن گفتگو با مردم مشکلات موجود در سطح روستاهای شاندرمن از قبیل آسفالت روستایی،آب شرب روستایی، برق  و  ... بررسی شد.

محمدیاری با اشاره به حضور در جلسه شورای اداری بخش کرگانرود  تاکید کرد: با در اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش کرگانرود، ضمن بازدید از واحد های مختلف این مجموعه با رئیس و پرسنل این مجموعه در خصوص تسریع در روند خدمت رسانی به مردم به گفتگو پرداختیم./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet