شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/09/18 13:00:00
سرویس استان ها

نماینده کرمانشاه عضو "کمیسیون تلفیق" مجلس شد

نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس  به عنوان نماینده کمیسیون کشاورزى، آب، منابع طبیعى و محیط زیست در کمیسیون تلفیق مجلس انتخاب شد.
نماینده کرمانشاه عضو "کمیسیون تلفیق" مجلس شد نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس  به عنوان نماینده کمیسیون کشاورزى، آب، منابع طبیعى و محیط زیست در کمیسیون تلفیق مجلس انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106003710791.jpg نماینده,کرمانشاه,عضو,"کمیسیون,تلفیق",مجلس,شد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست به عضویت کمیسیون تلفیق مجلس درآمد.

کمیسیون تلفیق یکی از کمیسیونهای تخصصی مجلس شورای اسلامی استکه اصلی ترین وظیفه آن بررسی لایحه بودجه ارسالی از طرف دولت و تایید آن می باشد. 

این کمیسیون به منظور تنظیم اصول و مفاد برنامه‌های توسعه و لوایح بودجه کل کشور و ایجاد هماهنگی بین کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، پس از تقدیم لایحه بودجه توسط دولت به مجلس، تشکیل می‌شود.

بحث های کارشناسی در مورد بودجه ابتدا در این کمیسیون مطرح شده و سپس برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس فرستاده می شود.

اعضای این کمیسیون متشکل از ۴۵ نفر شامل  ۹ نماینده از کمیسیون برنامه و بودجه و ۳۶ نماینده از دیگر کمیسیون های تخصصی مجلس می‌باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet