روز مجلس
1399/09/29 09:52:00
سرویس استان ها
مرادی خواستار شد:

لزوم افزایش زیربنای بیمارستان کودکان بندرعباس

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس بر لزوم افزایش زیربنای بیمارستان کودکان بندرعباس و اختصاص ۱۰میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت تاکید کرد.
لزوم افزایش زیربنای بیمارستان کودکان بندرعباس نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس بر لزوم افزایش زیربنای بیمارستان کودکان بندرعباس و اختصاص ۱۰میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104426154917.jpg لزوم,افزایش,زیربنای,بیمارستان,کودکان,بندرعباس Icana

به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر و عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود در حوزه انرژی دیدار و گفت‌وگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار در خصوص گازرسانی به ۱۰۰ روستا در بخش های احمدی و فارغان شهرستان حاجی آباد و افزایش زیربنای بیمارستان کودکان بندرعباس و اختصاص ۱۰میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه از وزیر نفت درخواست شد که  از پیمانکاران بومی و ماندگار در مجموعه های نفتی استفاده شود.

گفتنی است: در انتهای این نشست بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در راستای پیگیری و حل موضوعات مطرح شده، دستورات قاطعی را صادر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet