هدر موبایل
1399/10/01 13:53:00
سرویس سیاسی
ذوالنوری در واکنش به اظهار خصمانه وزیر امور خارجه کانادا:

کانادا جزیره تروریست ها و مفسدان فراری است

رئیس کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه کانادا گفت: کانادا در موضع تقابل با جمهوری اسلامی قرار دارد کما این که  این کشور جزیره و پناهگاه تروریست ها و مفسدانی است که از ایران فرار می کنند.
کانادا جزیره تروریست ها و مفسدان فراری است رئیس کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه کانادا گفت: کانادا در موضع تقابل با جمهوری اسلامی قرار دارد کما این که  این کشور جزیره و پناهگاه تروریست ها و مفسدانی است که از ایران فرار می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103190896048.jpg کانادا,جزیره,تروریست,ها,و,مفسدان,فراری,است Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدر پاسخ به اظهارات تهدید آمیز وزیر امورخارجه کانادا مبنی بر شکایت از ایران به دیوان عالی در موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: سال هاست که موضعش کانادا در قبال ایران روشن بوده و همواره در راستای نظام سلطه،آمریکا و صهیونیست ها در عرصه بین الملل بوده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد:کانادا در موضع تقابل با جمهوری اسلامی قرار دارد کما این که  این کشور جزیره و پناهگاه تروریست ها و مفسدانی است که از ایران فرار می کنند.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی بر اساس قوانین، حقایق و واقعیت عمل می کند و در مرحله ای که تقصیر و قصور وجود داشته باشد مطلقا با آن برخورد خواهد کرد و اغماضی نخواهد داشت.

ذوالنوری تصریح کرد:راه برای کانادیی ها باز است اما چه بگوییم یا نگوییم آن ها کار خودشان می کنند و ما راه خومان می رویم و اگر کار به دیوان عالی دادگستری لاهه بکشد جمهوری اسلامی از مواضع خودش دفاع خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet