هدر موبایل
1399/09/30 14:35:00
سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد:

تجلیل مجلس از کادردرمانی بیمارستان‌های شفا یحیاییان و شهید معیری

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از تجلیل نمایندگان مجلس به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از کادر درمانی بیمارستان‌های شفا یحیاییان و شهید معیری به نمایندگی از رئیس مجلس خبر داد.
تجلیل مجلس از کادردرمانی بیمارستان‌های شفا یحیاییان و شهید معیری سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از تجلیل نمایندگان مجلس به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از کادر درمانی بیمارستان‌های شفا یحیاییان و شهید معیری به نمایندگی از رئیس مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012102438814655.jpg تجلیل,مجلس,از,کادردرمانی,بیمارستان‌های,شفا,یحیاییان,و,شهید,معیری Icana

زهرا شیخی مبارکه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تبریک ولادت بزرگ بانوی نور و ایثار اسلام، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار گفت: پرستارى، حرفه‌ای انسانى و اسلامی است؛ حرکت عاطفی بزرگ، که با مبنای عقلانی و فکری راسخی که دارد آمیخته ای از طبابت جسم و روح می شود. هنری بی نظیر و تخصصی بی همتا که دمیدن روح زندگی در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است.

اهدای گل

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: صبح امروز یک‌شنبه (30 آذرماه) به همراه فاطمه محمدبیگی عضو  هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از رئیس مجلس، هیئت رئیسه و نمایندگان به مناسب سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار از بیمارستان‌های شفا یحیاییان و شهید معیری بازدید کردیم.

اهدای گل

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: این بازدید به منظور قدردانی از زحمات و تلاش‌های کادر درمانی و مدافعان سلامتی که شبانه روز فداکارانه برای حفظ سلامتی مردم از جان مایه می‌گذارند صورت گرفت. امید است بتوانیم در مجلس شورای اسلامی با تعریفی تازه از جایگاه شامخ و ارزشمند پرستاری در راستای مطالبات و مشکلات بر زمین مانده این قشر صادق، پاک و با اخلاص، خصوصا زحمات اخیر آن ها در میدان مقابله با کرونا در کنار دیگر خدمتگذاران عرصه سلامت قدم برداریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet