هدر موبایل
1399/10/06 09:35:38
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

سهم ایران از برجام، لغو تحریم ها بود نه اینستکس

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سهم ایران از برجام، لغو ها تحریم ها بود نه اینستکس بر این اساس کسانی که اینستکس را پذیرفتند به ملت ایران خیانت کردند.
سهم ایران از برجام، لغو تحریم ها بود نه اینستکس رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سهم ایران از برجام، لغو ها تحریم ها بود نه اینستکس بر این اساس کسانی که اینستکس را پذیرفتند به ملت ایران خیانت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100784525305.jpg سهم,ایران,از,برجام،,لغو,تحریم,ها,بود,نه,اینستکس Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به خلف وعده اروپایی ها در رفع تحریم های هسته ای ایران گفت: اینستکس یک فریب و انحراف بود  آنچه در برجام برای ایران دیده شد، کانال مالی اینستکس نبود بلکه رفع تمامی تحریم ها بوده است لذا کسانی که اینستکس را مطرح و پذیرفتند به ملت ایران خیانت کردند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: سهم ایران در قبال عمل به تعهدات در برجام اینستکس نبود، بر این اساس اصلا زیر بنای آن را قبول نداریم.

وی افزود: اگر تحریم های آمریکا نباشد اینستکس کارایی ندارد کما این که تجربه این را می گوید. اگر تحریم ها برداشته شود دیگر نیاز به اینستکس نیست چون ما قادریم انتقال مالی داشته باشیم و در منابع مالی خود تصرف و مدیریت داشته باشیم که در این صورت  باز هم  نیاز با اینستکس نخواهیم داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet