خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/02 14:09:16
سرویس بین الملل
نوری:

اروپایی‌ها به‌جای عمل به تعهدات خود فقط بهانه تراشی می کنند

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: اروپایی ها بجای عمل به تعهدات خود و فعال‌کردن اینستکس فقط بهانه تراشی می کنند .
اروپایی‌ها به‌جای عمل به تعهدات خود فقط بهانه تراشی می کنند سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: اروپایی ها بجای عمل به تعهدات خود و فعال‌کردن اینستکس فقط بهانه تراشی می کنند . https://cdn.icana.ir/d/019/201902109507934039.jpg اروپایی‌ها,به‌جای,عمل,به,تعهدات,خود,فقط,بهانه,تراشی,می,کنند Icana

غلامرضا نوری قزلجه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از  عملکرد اروپایی ها در رفع تحریم های ایران گفت  اروپایی ها بعد از آنکه آمریکا از برجامخارج شد ، ساز و کار اینستکس را به عنوان یک مسیر جدی در راستای لغو تحریم های هسته ای اعلام کردند اما بی شک آن ها در این موضوع جدی و فعال نبودند.

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس ادامه داد: اروپایی ها آن طور که باید و شاید به صورت فعالانه با موضوع اینستکس برخورد نکردند که این امر موجب ناکارآمدی این ساز وکار شد.

وی افزود: متاسفانه آنچه که بایستی در اینستکس برای کشورمان به عنوان سازوکار مالی برای رفع تحریم ها اتفاق می افتاد در حد قابل قبول رخ نداد اگر چه ممکن است برخی موانع داخلی در عدم تحقق این سازوکار نقش داشته باشد.

نوری تصریح کرد: اروپایی ها در این مدت به جای اجرایی کردن تعهدات در برجام بهانه هایی برای ناکارامدی اینستکس می آورند و می گفتند باعث کندی کار می شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet