هدر اصلی
1399/10/01 08:56:14
سرویس اقتصادی
سعیدی در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی مطرح کرد:

مخالفت کمیسیون کشاورزی با پیشنهاد افزایش آب‌بهای چاه‌های کشاورزی در لایحه بودجه

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به وزارت نیرو اختیار داده شده بود که به ازای هر متر مکعب آب علاوه بر آب‌‌بهاء ۲۰ تومان از کشاورزان دریافت شود که کمیسیون کشاورزی با آن مخالفت کرد.
مخالفت کمیسیون کشاورزی با پیشنهاد افزایش آب‌بهای چاه‌های کشاورزی در لایحه بودجه سخنگوی کمیسیون کشاورزی، گفت: در لایحه بودجه سال 1400 به وزارت نیرو اختیار داده شده بود که به ازای هر متر مکعب آب علاوه بر آب‌‌بهاء 20 تومان از کشاورزان دریافت شود که کمیسیون کشاورزی با آن مخالفت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011106421726581.jpg مخالفت,کمیسیون,کشاورزی,با,پیشنهاد,افزایش,آب‌بهای,چاه‌های,کشاورزی,در,لایحه,بودجه Icana

معین الدین سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تشریح نشست ( یکشنبه 30 آذرماه) کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: نشست به صورت کامل به بررسی پیشنهادات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به بخش‌های کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست لایحه بودجه سال 1400 اختصاص داده شد.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تا کنون حدود 400 پیشنهاد در لایحه بودجه سال آینده به کمیسیون کشاورزی ارائه شده است، ادامه داد: در نشست کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی بخش اول پیشنهادات نمایندگان در لایحه بودجه مورد بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کلیه پیشنهادات ارائه شده کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد و اصلاحات لازم انجام می‌شود، عنوان کرد: در لایحه بودجه سال 1400 به وزارت نیرو اختیار داده شده بود که به ازای هر متر مکعب آب علاوه بر آب‌‌بهاء 20 تومان از کشاورزان دریافت شود که کمیسیون کشاورزی با آن مخالفت کرد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب،منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: علی رغم مشکلات ساختاری که لایحه بودجه 1400 دارد، اعتقاد داریم که در بخش کشاورزی مطالبات بهره برداران تا حدودی تامین و این حوزه پررنگ‌تر دیده شده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet