شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/10/01 15:39:02
سرویس اجتماعی

شریفیان: با میدان دادن به مردم می توان یک نهضت اجتماعی برای حل مسائل ایجاد کرد

نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس،گفت: یک ظرفیت عظیم مردمی از جوانان و البته افراد با تجربه در بسیاری از نقاط کشور  وجود دارد که با میدان دادن و نقش تعریف کردن برای این ظرفیت مردمی قطعا ما خواهیم توانست یک نهضت پر شور خدمات اجتماعی ایجاد کنیم.
شریفیان: با میدان دادن به مردم می توان یک نهضت اجتماعی برای حل مسائل ایجاد کرد نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس،گفت: یک ظرفیت عظیم مردمی از جوانان و البته افراد با تجربه در بسیاری از نقاط کشور  وجود دارد که با میدان دادن و نقش تعریف کردن برای این ظرفیت مردمی قطعا ما خواهیم توانست یک نهضت پر شور خدمات اجتماعی ایجاد کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103159058184.jpg شریفیان:,با,میدان,دادن,به,مردم,می,توان,یک,نهضت,اجتماعی,برای,حل,مسائل,ایجاد,کرد Icana

مهدی شریفیان در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در حاشیه دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی اجتماعی شهرستان اسلامشهر که در محل مسجد جامع شهرک واوان و با حضور دکتر امیر حسین قاضی زاده هاشمی نائب رئیس و مسئولان شهرستان اسلامشهر پیش از ظهر امروز یکم دی ماه برگزار شد گفت: باید سپاسگزار لطف پروردگار باشیم که این محبت و همراهی را در بین ما و مسئولان و مدیران و مردم شهرستان اسلامشهر برای خدمت به مردم عزیز شهرستان ایجاد کرده و باید بدانیم بدون نظر لطف حضرت حق این همدلی ها و کنار هم بودن ها شکل نمی گیرد و  همه ما باید شاکر باشیم و با خدمت هرچه بیشتر به مردم شکرگزاری خود را نشان دهیم.

وی افزود: در مدت این چند ماهی که از شروع به کار مجلس یازدهم گذشته و بنده به عنوان نماینده مجلس توفیق خدمتگزاری به مردم عزیز این شهرستان را پیدا کرده ام به مجموعه شناخت تکمیلی از شهرستان اسلامشهر رسیدیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: نکته اول و مهم ترین نکته که  بررسی های ما آن را آشکار کرده این است که خوشبختانه مسئله‎‌ی بدون راه حل در شهرستان اسلامشهر و بسیاری نقاط کشور وجود ندارد. به این معنا که هرچند عدم توجه کافی و لازم به برخی مسائل ، مشکلات را پیچیده کرده است و زمان زیادی از مسائل ایجاد شده می گذرد، اما ظرفیت های بالایی در این شهرستان هست که می تواند با کمی همت و توجه خاص بسیاری از مشکلات را حل کند.

وی با اشاره به برخی ظرفیت های موجود از ابعاد صنعتی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... در اسلامشهر گفت: بررسی ظرفیت ها ما را به این نتیجه می رساند که با حل مسائل پیش روی همین ظرفیت های موجود ما می توانیم به چند برابر موفقیت در تولید و جهش تولید در این زمینه ها دست پیدا کنیم.

شریفیان تاکید کرد: در حوزه اجتماعی و فرهنگی هم همین گونه است و همین جمع حاضر و بسیاری از دوستانی که به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی میسر نشد در این جمع حاضر باشند، یک ظرفیت عظیم مردمی از جوانان و البته افراد با تجربه در این شهرستان و بسیاری از نقاط کشور ایجاد کرده که با میدان دادن و نقش تعریف کردن برای آنها قطعا ما خواهیم تونست یک نهضت پر شور خدمات اجتماعی ایجاد کنیم که در حال فراهم کردن مقدمات حضور هر چه بیشتر مردم در حل مسائل اجتماعی هستیم.

وی با اشاره به مهم ترین مسائل شهرستان اسلامشهر گفت: از جمله مهم ترین مسائل این شهرستان وجود پروژه های بزرگی است که تکمیل هر کدام از آنها می تواند علاوه بر ایجاد اشتغال باعث ایجاد ظرفیت های جدید اجتماعی و اقتصادی در شهرستان شود.

این نماینده مجلس توضیح داد: بررسی هایی انجام شده و در حال پیگیری جدی اتمام و بهره برداری از پروژه هایی مثل طرح راهبردی و استراتژیک بندرخشک، مترو ، بیمارستان 404 تختخوابی ، کمربندی های شمالی و جنوبی و چند پروژه دیگر با حجم متوسط مثل دانشگاه پیام نور اسلامشهر، مرکز فنی و حرفه ای ، بیمارستان و کلینیک شهید مفتح چهاردانگه و ... هستیم و  در تلاشیم تا بعد از بیش از ده سال از شروع این طرح ها  آنها را به انتها برسانیم و این موضوع همراهی همه نمایندگان حوزه انتخابیه تهران و همین طور هیئت رئیسه محترم مجلس و دولت را می طلبد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet