شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/10/02 09:59:10
سرویس استان ها
شریفیان مطرح کرد:

تولید باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد/ بی توجهی به تولید خسارت جبران ناپذیری به بار می آورد

مهدی شریفیان نماینده مردم تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس، از مجتمع های صنفی و خدماتی سهند و برآوند در شهرستان چهاردانگه اسلام شهر بازدید کرد.
تولید باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد/ بی توجهی به تولید خسارت جبران ناپذیری به بار می آورد مهدی شریفیان نماینده مردم تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس، از مجتمع های صنفی و خدماتی سهند و برآوند در شهرستان چهاردانگه اسلام شهر بازدید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012103159058184.jpg تولید,باید,مورد,توجه,مسئولان,قرار,گیرد/,بی,توجهی,به,تولید,خسارت,جبران,ناپذیری,به,بار,می,آورد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهدی شریفیان در حاشیه  بازدید از  مجتمع‌های صنفی و خدماتی سهند و برآوند در شهرستان چهاردانگه اسلام شهر گفت: اسلامشهر  از مناطق مستعد کشور در امر تولید است و با دارا بودن  بالغ بر 7 هزار واحد تولیدی و داشتن رتبه اول اشتغالزایی در سال 98 و شش ماهه اول سال 99 در بین شهرستانهای استان تهران یکی از مراکز مهم صنعتی به شمار می رود.

تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس افزود: با وجود این توانمندی ها دو مجتمع صنفی و خدماتی سهند و برآوند به دلیل نبود زمینه های لازم در زمینه ایجاد امنیت و برخی زیرساخت های خدماتی هنوز در رنج است و صنعتگران این مجتمع ها در بازدیدها و جلسات به طور جدی مطالبه گر تامین این موارد برای فعالیت بیشتر و ایجاد جهش در تولید محصولات خود هستند.

شریفیان تاکید کرد : در بازدید امروز که به همراه آقای قاضی زاده هاشمی نایب رئیس محترم مجلس از مجتمع های صنفی و خدماتی انجام دادیم و با حضور در جمع صنعتگران این مجتمع ها در جریان دقیق مشکلات و مسائل این شهرستان قرار گرفتیم.

وی هدف از این بازدیدهای میدانی را حضور در بین صنعتگران و پیگیری  مسائل تولید دانست و گفت:  امسال سال جهش تولید است و همه مسئولان باید در راستای شعار سال و فرمایش رهبری در سالهای اخیر باید مرکز توجه خود را به مسئله اقتصاد و تولید اختصاص دهند و بی توجهی به تولید خسارت جبران ناپذیری به بار می آورد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در این بازدید که معاون اقتصادی استاندار تهران هم حضور داشت قول داد با الویت بخشی به مسائل این مجتمع ها هر چه زودتر اقدامات لازم در خصوص رفع مسائل اصلی این محدوده انجام پذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet